E. Dragūnas truputį meluoja dėl savo koncerto Londono „O2“ arenoje

Pranešime spaudai apie savaitgalį vyksiančius „Sel“ koncertus, E. Dragūnas giriasi, kad jis koncertuos brangiausioje pasaulio arenoje, bet tiesa ne visai tokia.

„Afteris bus ne ką prastesnis, nei ilgai lauktas ir ruoštas koncertas brangiausioje pasaulio arenoje “O2„! Aš būsiu ten, būk ir tu!“, - kviečia Selas, jo atstovų išplatintame pranešime spaudai.

„Sel“ jau sekmadienį Londone koncertuos tame pačiame pastate, kaip ir Jennifer Lopez, „Muse“, Niki Minaj, Bon Jovi, Justin Timberlake, „Scissor Sisters“, Prince, „The Rolling Stones“, Elton John, „Take That“ ir kitos pasaulinio garso įžymybės. Londono pramogų centre „O2“ rengiami pasaulio superžvaigžių pasirodymai. Tačiau šie koncertai rengiami didžiojoje pastato arenoje „The O2 arena“.

„Sel“ koncertas vyks vadinamajame „Indigo02“ klube-salėje, kuris, anot arenos tinklalapio, yra skirtas „tiems, kas siekia, kad jų gyvai atliekama muzika skambėtų intymesnėje aplinkoje“. „IndigoO2“ prisistato kaip „mažoji “The O2 arenos„ sesuo“.

Palyginimui, bilietas į sekmadienį „IndigoO2“ vyksiantį SEL koncertą kainuoja apie 194 litus, o į pirmadieni „The O2 arenoje“ vyksiantį J. Lopez koncertą - apie 365 litus.

Tačiau nepaisant to, koncertas pačioje koncertinėje Londono širdyje yra didelis lietuvių pasiekimas.

Spalio 19 dieną, penktadienį, Dubline prasideda abejingų žadantis nepalikti grupės „Sel“ dvidešimtmečio koncertų turas, rašoma „Sel“ pranešime spaudai.

Turo metu grupės lyderis E. Dragūnas su muzikantais aplankys net vienuolika miestų, o didžiausias koncertas vyks lapkričio 16-ąją atlikėjo gimtajame Vilniuje.

Pirmieji legendinę šokių muzikos grupę su dvidešimtuoju gimtadieniu galės pasveikinti gerbėjai Dubline ir Londone.

„Visi organizaciniai klausimai išspręsti, viskas suplanuota ir sustyguota, pradedam turą. Dubline visų laukiam „Button Factory“, Londone – „O2“ arenoje. Jaučiuosi visiškai ramus: neabejoju, kad koncertai bus tokie, apie kokius svajojau ir žadėjau gerbėjams“, - sakė pasiruošimą koncertams baigęs ir lagaminus į kelionę besikraunantis E. Dragūnas.

Beje, dainininkas gerbėjus kviečia ne tik į koncertus, bet ir į specialius vakarėlius, kurie po pasirodymų vyks naktiniuose klubuose.

Dubline pratęsti linksmybes Selas siūlys tame pačiame klube „Button Factory“. Čia bus galima ne tik susitikti su gimtadienio kaltininku, bet ir pamatyti DJ Zee Ziggy pasirodymą.

Po koncerto Londono „O2“ arenoje gerbėjai rinksis netoliese įsikūrusiame „Pizza Lounge“. Įsigiję VIP bilietus į vakarėlį pateks nemokamai.

„Afteris bus ne ką prastesnis, nei ilgai lauktas ir ruoštas koncertas brangiausioje pasaulio arenoje “O2„! Aš būsiu ten, būk ir tu!“, - kviečia Selas.

Taip pat jau skelbiama, kad Klaipėdoje vakarėlis vyks klube „Port“, o Vilniuje - Vokiečių gatvėje įsikūrusiame „Seacret“.

„Tai labai svarbus etapas mano gyvenime, būtent dabar aš turiu parodyti, kas esu ir ko pasiekiau per du dešimtmečius.

„Sel“ gerbėjai žino, kad mes nežadam to, ko neišpildysim ir pasirodymai tampa tikru įvykiu Lietuvos muzikos padangėje.

Grupės dvidešimtmetis mums – didžiulė šventė, todėl padarysime taip, kad jos dar ilgai nebūtų galima pamiršti“, - dar anksčiau sakė E. Dragūnas.

Selas neslepia, kad prie šventinių koncertų organizavimo prisideda didžiulė įvairių sričių profesionalų komanda.

Dainininkas iki šiol atskleidė tik tiek, kad scenose planuojama sumontuoti ne tik įspūdingiausią šviesų bei garso sistemą, bet ir parodyti įspūdingas hologramas, specialiai gimtadieniams nufilmuotas vaizdo projekcijas.

Didžiulis grupės „Sel“ dvidešimtmečio turas prasidės spalio 19 dieną Dubline, po kelių dienų vyks Londone. Vėliau gimtadienis bus švenčiamas Osle, Bergene, o tada grupė grįš į Lietuvą: lapkričio 16 dieną vyks pasirodymas Vilniuje, lapkričio 24 - Kaune, o gruodžio mėnesį apkeliaus ir kitas didžiąsias arenas - Utenos, Alytaus, Šiaulių, Klaipėdos. Paskutinės gimtadienio žvakutės bus užpūstos gruodžio 29 dieną Panevėžyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių