Dvi geriausios draugės susimušė dėl Radži dėmesio

Šį trečiadienio vakarą laidoje „Karamelinės naujienos” – šokiruojantys merginų muštynių vaizdai. Negailestingi smūgiai – tiesiai į geriausią draugę!  Kuo baigsis žiauri dvikova? Krauju, randais, išmuštais dantim ar  baisiom mėlynėm?!  Kautynių priežastis – šokiruojanti. Pasirodo,  Nijolė  bei Natalija  iš projekto „Radži ieško žmonos” susipliekė dėl Radži meilės bei pinigų!

Nijolė vis dar tebepyksta! Tik pamanykite:  vadinamoji  draugė ryžosi slapta pasikėsinti į jos jaunikį! „Kai pamačiau, kad naujokė yra mano draugė, man buvo šokas. Ji gi žinojo, kad aš esu projekte, bet vis tiek čia atėjo. Kodėl? Būti mano drauge ar konkurente”? – pasipiktinimo neslėpė Nijolė.

Projekto „Radži ieško žmonos“ naujokė Natalija šventai tikėjo, kad  atvykdama į projektą ir bandydama   nuvilioti  svajonių  jaunikį,  draugystės  ji nesužlugdys. Juk jeigu  ji ir Nijolė  - tikros draugės, tai vaikiną gali ir pasidalinti. Ką gi daryti, jeigu Radži patinka abiems? „Aš atėjau į projektą, nes ir man patinka Radži. Bet Nijolė vis tiek lieka mano drauge”, - sakė Natalija.

Praėjusį savaitgalį projekte Nijolės ir Natalijos draugystė patyrė rimčiausią išbandymą.  Ant karštosios kėdės, šalia  iš Paryžiaus ką tik grįžusios  Daivos,  sėdo ir dėl išlikimo kovojo tai viena, tai kita.

Tačiau drama, kuri   virė eteryje – tik menki žiedeliai palyginus su tuo, kas dėjosi bokso ringe bei vestuvinių suknelių salone!   Vos prieš metus susipažinusios, tačiau geriausiomis draugėmis iškart virtusios merginos „Karamelinių naujienų“ filmavime  viena kitai kaip reikiant kibo  į  atlapus ir pasiryžo visiems laikams išsiaiškinti, kuri pranašesnė.


Šiame straipsnyje: Radžižmonamuštynėsdraugės

NAUJAUSI KOMENTARAI

jadzike

jadzike portretas
jei nera daugiau apie ka rasyti, tai gal verciau nerasyti nieko...koktu nuo tokiu pilstalu

Apie tai

Apie tai portretas
Idiotas - žmogus, dėl protinio atsilikimo beveik negebantis išmokti kalbėti ir mąstyti. Idiotai geba ištarti tik kelis sunkiai suvokiamus žodžius, dažnai nesupranta aplinkinių kalbos, neskiria giminaičių nuo visiškai pašalinių žmonių. Idiotas yra XIX a. ir XX a. pirmos pusės medicinos ir psichologijos terminas, reiškęs labai protiškai atsilikusį asmenį, su labai mažu IQ (iki 20). Pvz., idiotais būna dalis žmonių, sergančių kretinizmu. Jie nesugeba gyventi savarankiškai, neturi savęs aptarnavimo įgūdžių, patys nesugeba pavalgyti ir pan. Emocinis gyvenimas apsiriboja primityviomis malonumo ir nepasitenkinimo reakcijomis. Vienų emocijose vyrauja pykčio ir įniršio propliūpiai, kiti būna vangūs ir apatiški. Reiškinys, kai žmogus yra idiotas, vadinasi idiotija. Etimologija: Žodis idiotas kilęs iš gr. ἰδιώτης, idiōtēs 'asmuo, neturintis profesinių įgūdžių; privatus pilietis; individas', kilęs iš gr. ἴδιος, idios 'privatus; pats sau'. Lotynų kalboje buvo žodis idiota 'paprastas žmogus', vėliau įgijęs reikšmę 'neišsilavinęs, tamsus žmogus'. Sen.pranc. idiote irgi reiškė 'neišsilavinęs, tamsus žmogus', iš kurio ~1300 m. atsirado analogiškas vid.angl. žodis su tokia pačia reikšme.

man

man portretas
tai jos visos kekses,pati sudiniausia laida,o apie moteris manau taip:-kiekviena moteris yra nuperkama,cia tik priklauso nuo pinigu kiekio,fui...si laida mane ismoke pirkti,o ne myleti,aciu tau radzi:-D
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių