Didžėjai kuria himną šokių muzikos festivaliui Palangoje

Lietuviai didžėjai Ignas ir Jovani suvienijo jėgas kurdami himną šokių muzikos festivaliui „Labas Festas“, liepą vyksiančiam Palangoje.

Nustebinti ketina ir lietuviai

Jau drąsiai kalbama apie būsimąjį šios vasaros hitą – ypatingą šokių aikštelių dainą „The Beach Track“. Ją atlikėjai skyrė specialiai liepos 7-ąją Palangoje vyksiančiam jau antrajam festivaliui „Labas Festas“. Pernai net 20 tūkst. žmonių sutraukęs pajūrio festivalis šiemet grįžta su nauja jėga. „Labas Festas“ žvaigždžių sąrašo viršuje – visame pasaulyje žinomas trance kūrėjas ATB, tačiau nustebinti renginio metu ketina ir lietuviai.

Išskirtinę šokių aikštelių vasaros „bombą” brandina sėkmingas Igno ir Jovani duetas, užsimojęs sukurti kūrinį, tapsiantį festivalio himnu. Prisidėti prie šio sumanymo galės ir visi „Labas Festo“ lankytojai, nes dainos vaizdo klipo filmavimas įvyks būtent Palangos paplūdimyje miniai šokant pagal geriausią renginio atlikėjų muziką. Planuojama, kad „The Beach Track“ vaizdo klipas pasirodys liepos pabaigoje.

Festivalio svečiai išgirs pirmieji

Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje įrašytas singlas vis dar tobulinamas. Tiesa, pagal dar nebaigtą „The Beach Track“ versiją nieko nežinodami jau šoko keleto klubo lankytojai. Vieno iš singlo autoriaus Igno teigimu, reakcijos buvo labai audringos, net nieko nežinodami žmonės jį priėmė kaip hitą. Vis dėlto pirmieji jau galutinę kūrinio versiją išgirs būtent „Labas Festo“ klausytojai.

Pasak antrus metus publiką prie Palangos centrinės gelbėjimo stoties šokdinsiančio Igno, „Labas Festui“ tikrai trūko jį lydinčio hito. „Festivalis vyksta ant jūros kranto, ten daug muzikos, žmonių, jaunos energijos. Trūko tik renginio himno, kokį turi panašus renginys Belgijoje „Tomorrowland“. Nutarėme, kad laikas ir mums tuo pasirūpinti. Taip iš lėto atsirado „The Beach“. Jovani geriausiai supranta tai, ką dabar darau, ir apskritai – groti dviese su Jonu labai smagu“, – apie bendradarbiavimą su iš ZIP FM „Radistų“ puikiai pažįstamu Jonu Nainiu-Jovani kalbėjo žinomas didžėjus.

Šokių muzika – paplūdimyje

Festivalio senbuviu jau galintis save vadinti Ignas tikino esąs laimingas, kad Lietuvą pasiekė toks stulbinančiai galingas renginys. „Dar pernai grojant „Labas Festo“ scenoje prieš 20 tūkst. žmonių apėmė puikus jausmas, džiaugsmas, kad mūsų šalį pasiekė naujas, sveikas produktas. Šokių muzika užkariauja Ameriką tarytum cunamis, ten festivaliai, kuriuose pasirodo tik didžėjai, renka šimtus tūkstančių žiūrovų. Džiugu, kad tokia mada ateina ir į Lietuvą“, – kalbėjo vienas populiariausių Lietuvos šokių muzikos atlikėjų.

Vienos dienos festivalis „Labas Festas“ įsisiūbuos jau nuo vidurdienio paplūdimio pramogomis, o nuo 19 val. prasidės vakarinė muzikos programa, kuri baigsis lygiai vidurnaktį. Vakarinėje dalyje pirmasis pasirodys progresyvios elektronikos ir trance muzikos atstovas iš Vokietijos Joshas Gallahanas. 20 val. sceną užims Ignas ir Jovani, o 22 val. nušvis pagrindinė festivalio žvaigždė – Lietuvoje daugybę gerbėjų turintis trance atlikėjas ATB. Jis lyginamas su didžiausiomis trance žvaigždėmis Paul van Dyku, Tiësto ir Arminu van Buurenu.

Rems Palangos Kurhauzo atstatymą

Jau netrukus bus paskelbta ir visa dvylika valandų truksiančio „Labas Festo“ programa, pagal kurią lankytojai, kaip ir pernai, atras ne tik geriausius muzikinius pasirodymus, bet ir aktyvias bei nuotaikingas pramogas nuo pat liepos 7-osios vidurdienio.

 „Labas Festas“ organizatoriai teigė, kad iš kiekvieno nupirkto renginio bilieto po 2 litus bus skiriama Palangos simboliu vadinamo Kurhauzo atstatymui. Beveik dešimtmetį Palangoje miestiečių bei svečių akis badęs sugriuvęs pastatas prieš keletą savaičių buvo pradėtas restauruoti.

Bilietai į festivalį – po 10 ir 40 litų. Juos platina „Bilietų pasaulis“.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių