Blake Lively: iš serialo „Liežuvautoja“ prabangos – į dugną filme „Miestas“

Kurdamas kriminalinį trilerį „Miestas“ Holivudo žvaigždė Benas Affleckas ypač didelį dėmesį skyrė aktorių atrankai. Svarbiausias uždavinys, pasak jo, buvo atrinkti tinkamus vaidmenų atlikėjus.

Kino kritikai išgyrė filmo „Miestas“ aktorių ansamblį, tačiau labiausiai visus nustebino Blake Lively (TV serialas „Liežuvautoja“).

Blake filme suvaidino bankų plėšiko Dago (Benas Affleckas) merginą Kristą, narkomanę motiną, kurią Dagas palieka dėl kitos moters – įkaite plėšimo metu paimtos Klerės (Rebecca Hall). Draskoma dvejonių Krista ryžtasi išduoti Dagą FTB agentams.

„Skaitydama scenarijų supratau, kad tai nuostabus vaidmuo. Buvau savanaudiška apie jį galvodama, nes pamaniau, kad šis vaidmuo yra iššūkis aktorei“, – sakė Blake Lively.

Aktorė dėl šio vaidmens buvo pasirengusi kovoti kaip tigrė. „Nežinojau ar man pavyks sukurti šį personažą – tai buvo sunkus uždavinys. Reikėjo suvaidinti motiną narkomanę, kuri neturi savo vietos gyvenime, nelaimingą moterį, kuri yra tvirta, tačiau tuo pat metu sugniuždyta. To nepalyginsi su „Liežuvautoja“. Turėjau ne juokais pakovoti per aktorių atranką, kad gaučiau šį vaidmenį, dalyvavau net keliuose bandymuose, tačiau nepasidaviau“, – prisiminė Blake Lively.  

Jai buvo nelengva, nes B.Affleckas nebuvo matęs serialo „Liežuvautoja“ ir nepažinojo Blake Lively. „Nebuvau matęs „Liežuvautojos“. Net nežinojau kas ji tokia. Bet ji per bandymus taip aistringai suvaidino savo sceną... Blake net kalbėjo Bostono akcentu ir aš pamaniau, kad ji kilusi iš Bostono, – stebėjosi B.Affleckas. – Žinote, aš iki šiol nemačiau „Liežuvautojos“. Mačiau ją tik šiame filme ir galiu pasakyti, kad ji sukurta šiam vaidmeniui“.

Blake savo ruožtu buvo sužavėta darbo su B.Afflecku.

„Šis filmas įrodo, koks iš tiesų talentingas yra Benas Affleckas. Benas atliko milžinišką darbą. Jo talentas atsiskleidė balansuojant tarp režisieriaus, scenaristo ir aktoriaus pozicijų. Jis labai padėjo aktoriams – surinko daug medžiagos apie mūsų personažus. Aš praleidau daug laiko bandydama suvokti panašių į mano veikėją moterų psichologiją. Stebėjau jas, vaikščiojau į vietas, kur jos renkasi. Kai kurios mano pašnekovės mane pribloškė. Jos sakė: „Nemačiau serialo, kuriame tu vaidinai, nes tuo metu sėdėjau kalėjime“, – pasakojo Blake Lively.

Blake sužavėjo, kad B.Affleckas stengėsi padėti kolegoms, nekritikavo jų vaidybos ir visą laiką klausė aktorių nuomonės – perrašydavo scenarijų čia pat filmavimo aikštelėje. „Net nejutau, kad jis mane režisavo ar vadovavo man – visą laiką jaučiausi taip, tarsi mes kuriame šį filmą kartu“, – sakė Blake Lively.

O kaip jai sekėsi vaidinti meilės scenas kartu su Benu Afflecku?

„Meilės scena su Dagu šiame filme buvo labai sudėtinga – juk jų santykiai yra dramatiški. Jis nenori būti su ja, jis ją niekina. Tačiau Dagas yra vienintelė Kristos viltis pakilti iš dugno. Jai labai reikia Dago. Kiekviena jų scena nepaprastai emocinga, juk Krista savo širdyje slepia daug skausmo, kurį bando užgniaužti, ji yra sulaužytas žmogus. Buvo sunku filmuoti daugelį scenų, nes mano veikėja išgyvendavo slegiančius jausmus kiekvieną sekundę“, – kalbėjo Blake Lively.

Kai kurių kino apžvalgininkų nuomone, Blake Lively filme „Miestas“ sukūrė tokį įtaigų ir ryškų vaidmenį, kad net užgožė kitą juostos žvaigždę Rebeccą Hall.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių