Bilietai į naujametinius renginius baigiami iššluoti

Nors ir sunkmetis, didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – ir po keletą šimtų litų kainuojantys bilietai į Naujųjų sutikimo vakarus jau beveik išgraibstyti.

„Dabar žmonės prašo bilietų į „Traviatą“ bet kokia kaina, kad tik būtų. Bet jų jau kurį laiką nebeturime“, – sako Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro generalinio direktoriaus pavaduotoja Laima Vilimienė.

L. Vilimienė tvirtina, kad Operos ir baleto teatras nepajuto, jog žmonės taupo. Šiemet, jos teigimu, „nebuvo būtinybės mažinti kainas“.

„Bilietus pradėjome pardavinėti gegužės mėnesį. Pirmas spektaklis, į kurį išperka arba rezervuoja bilietus, būna naujametinis. Šiemet buvo taip pat“, – teigia pašnekovė.

L. Vilimienei antrina ir Lietuvos nacionalinės filharmonijos atstovė spaudai Skirmantė Valiulytė.

Anot jos, „būtent naujamečiai koncertai nė vienais metais nepatyrė kokių nors lankomumo ar finansinių nuostolių, ir šie metai nėra išimtis“. Pašnekovė taip pat pabrėžia, kad „kainas šį pusmetį stengtasi išlaikyti, kokios turėtos anksčiau“.

Tik keli paskutiniai bilietai ir pristatomos kėdės likę ir į gruodžio 31-ąją vyksiantį Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą. Bendras bilietų pardavimo procentas į šio orkestro šventinius koncertus, anot jo atstovės Agnės Kubilienės, 75–80 procentų.

„Mūsų nuomone, bilietų pardavimas vyksta normaliai. Ir situacija yra labai panaši į tą, kuri buvo pernai“, – sakė A. Kubilienė.

Panaši padėtis ir Lietuvos nacionaliniame dramos teatre. Jo vyriausiosios administratorės Janinos Žvikaitės teigimu, šiuo metu jau išparduoti visi bilietai į gruodžio 30-osios spektaklius.

„Gruodžio 29 dieną suplanuota rodyti spektaklį „Dienos ir dainos“. Kadangi tai jau labai senas spektaklis, bilietų į jį dar yra, bet manome, kad jų neliks neišparduota daugiau nei kokie 25 proc.“, – situaciją komentavo teatro atstovė.

Lankytojų stygiumi negali skųstis ir Kauno valstybinis dramos teatras. Anot jo atstovės spaudai Jurgos Knyvienės, „bilietai į naujamečius spektaklius jau beveik išpirkti“. Jos paskaičiavimais, daugiausia šiuo metu (prieš Kalėdas – lrt.lt) yra likę ketvirtadalis laisvų vietų.

„Penkios salės dirba pilnai, žmonės perkrauti darbu – kai kurie spektakliai buvo nuimti dėl to, kad aktoriai nespėja perbėgti iš vieno spektaklio į kitą. Lankomumas pas mus tikrai pakankamas“, – kalbėjo J. Knyvienė.

Klaipėdos dramos teatro vadovas Gediminas Pranckūnas taip pat patikino, kad norinčiųjų pasitikti Naujuosius teatre netrūksta. Anot jo, šiemet, kaip ir kiekvienais metais, sulaukė skambučių net iš kelių organizacijų, norėjusių savo kolektyvams užsisakyti naujamečius renginius.

„Deja, mums teko atsakyti, kadangi mes neturime vietos, kur vaidinti. Esame prielipos. Klaipėdoje yra tik trys vietos (kur šiuo metu savo spektaklius gali rodyti Klaipėdos dramos teatras – lrt.lt) – Žvejų rūmai, Muzikinis teatras ir Koncertų salė, bet nė į vieną iš jų mūsų švenčių dienomis neįsileidžia, nes visi daro savo renginius“, – pasakojo pašnekovas.

Kaip informavo Vilniuje įsikūrusio gyvos muzikos klubo „Tamsta“ administratorė Rasa Kudžmaitė, šiuo metu į naujametį renginį jau parduoti visi 150 bilietų.

Kauno naktinio klubo „Combo“ atstovas, „Combo“ muzikos agentūros direktorius Arūnas Eitutis patikino, kad „bilietai perkami labai panašiai kaip praėjusiais metais“.


Šiame straipsnyje: 2010

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Paskelbta 2018 metų Vilniaus knygų mugės tema
  Paskelbta 2018 metų Vilniaus knygų mugės tema

  Kitais metais devynioliktą kartą rengiamos Vilniaus knygų mugės tema bus „Skaitau Lietuvą, skaitau pasaulį“, sekmadienį pranešė „Litexpo“. ...

  1
 • Per Užgavėnes šiauliečiai sudegino net 17 Morių
  Per Užgavėnes šiauliečiai sudegino net 17 Morių

  Vasario 25 d. Žaliūkių malūnininko sodyboje Šiauliuose rinkosi arkliai, ožiai, žydai, čigonai, raganos, velniai ir visi kiti persirengeliai, norintys kuo greičiau išvyti žiemą ir prisišaukti pavasarį. Užgavėnių švent...

  1
 • Rumšiškėse triukšmingai išvaryta žiema
  Rumšiškėse triukšmingai išvaryta žiema

  Nors dauguma mūsų blynus keps ir žiemą varys tik antradienį, Rumšiškės jau šiandien skendo automobilių eilėse, persirengėlių triukšme ir Užgavėnių skanėstų kvapuose. ...

  2
 • Kaune skambėjo Palestinos vardas
  Kaune skambėjo Palestinos vardas

  Vilniuje prasidėjus knygų mugei, ne visas kultūrinis gyvenimas persikėlė į sostinę. Pirmosios knygos apie Palestiną lietuvių kalba pristatymas įvyko ketvirtadienį Kaune, dieną, prieš ją pristatant Vilniuje. ...

  4
 • Tris vaikus auginantis kunigas: nebijokime rodyti meilės
  Tris vaikus auginantis kunigas: nebijokime rodyti meilės

  Lietuvą jis stebi ir myli iš tolo, bet kartkartėmis grįžta į tėvynę. "Lietuvoje daug žmonių, kurie ir liko žmonėmis. Nepaisant ekonominių sunkumų jie sunkiai dirba ir prisiima atsakomybę", – teigia JAV gyvenantis liuteron...

  1
 • Knygų savaitgalis: elektroninės ir audioknygos padeda sumažinti stresą
  Knygų savaitgalis: elektroninės ir audioknygos padeda sumažinti stresą

  Ar sutinkate, kad dažnas ir beprasmiškas žiūrėjimas į telefono ekraną, pavyzdžiui, naršant socialiniuose tinkluose, kelia susierzinimą ir gali tapti depresijos priežastimi? Tuo tarpu pastebėta, kad telefoną naudojantys elektroninių kn...

 • A. Čekuolis: literatūros ateitis priklauso dokumentiniam rašymui
  A. Čekuolis: literatūros ateitis priklauso dokumentiniam rašymui

  Beveik tris dešimtmečius televizijos eteryje dirbęs publicistas, žurnalistas, rašytojas, keliautojas ir laidų vedėjas Algimantas Čekuolis Vilniaus knygų mugėje pristato savo naujausią knygą, pavadintą „Salos ir jų žmonės&ldquo...

 • Po anšlaginių baleto trupės gastrolių Pekine – nauji kvietimai
  Po anšlaginių baleto trupės gastrolių Pekine – nauji kvietimai

  Baigėsi šią savaitę Kinijos Nacionaliniame scenos menų centre (National Centre for the Performing Arts, toliau - NCPA) vykusios Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro spektaklio „Gulbių ežeras“ gastrolės. ...

 • Gyvenimu išmokė džiaugtis mama
  Gyvenimu išmokė džiaugtis mama

  Mylimą aktorę Virginiją Kochanskytę Klaipėdos gatvėse sutinkantys klaipėdiečiai dažniausiai tapatina su jos įkūnijamomis herojėmis. Daugelis nė neįtaria, kiek ir kokių darbų imasi ši moteris, kaip yra nusipelniusi Klaipėdai, ne visi ži...

  3
 • Į knygų mugę – ne vien pirkinių, bet ir minčių
  Į knygų mugę – ne vien pirkinių, bet ir minčių

  Vakar prasidėjusi XVIII Vilniaus knygų mugė lankytojus kviečia atrasti lietuviškus ženklus pasaulyje. Nors įprasta manyti, kad į mugę pirmiausiai vykstama įsigyti knygų ar jų autorių autografų, gyvai pamatyti iš užsienio atvykusių ...

Daugiau straipsnių