Bibliotekoje - renginių maratonas

„Biblioteka yra Tavo! Apsilankyk joje!“ - skelbia Kauno apskrities viešoji biblioteka KAVB, kviesdama į Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginius.  

Bibliotekų savaitėje balandžio 23-30 d. KAVB (Radastų g. 2, K.Donelaičio g. 8) - daugybė renginių, tradicinės akcijos ir staigmenos. Visą savaitę iš skaitytojų, vėluojančių grąžinti pasiskolintas knygas, nebus imami delspinigiai, o lankytojai, neturintys skaitytojo pažymėjimo, bus nemokamai aptarnaujami skaityklose. Nuo balandžio 23 d. biblioteka startuos socialiniame tinkle Facebook, kur skelbs aktualiausias bibliotekos naujienas, dalyvaus diskusijose.

Bibliotekų savaitės metu teatro mėgėjus KAVB kviečia į paskutinį kartą rodomą, žiūrovų pamėgtą spektaklį „Apakimas“ (vaidina S.Šidlauskas, G.Piktytė, A. Rubinovas, L.Laucevičius, P.Venslovas) bei susitikimą su aktore Doloresa Kazragyte, kuri atliks vaidybinę-literatūrinę programą „Linksmai-liūdnai apie meilę“. Jaunajam žiūrovui siūlomas šmaikštus renginys su filmuku apie biblioteką ir trankiu roko grupių koncertas. Mažieji lankytojai kviečiami į susitikimą su lėlėmis iš Kauno valstybinio lėlių teatro muziejaus.

Taip pat kviečiame dalyvauti akcijoje „Tapk knygnešiu! Atnešk bibliotekai įdomių ir naudingų knygų!“. „Mažėjant finansavimui, bibliotekoje pradeda stigti naujų, aktualių leidinių, ypač paklausių tarp mūsų lankytojų. Nelikime abejingi - kartu papildykime bibliotekos knygų lentynas ir dalykimės skaitymo malonumu. Atnešta knyga ne tik padidins fondą, bet ir pasitarnaus būriui skaitytojų“, - dalyvauti akcijoje kviečia bibliotekos darbuotojai.

Renginių programa (įėjimas nemokamas*):

2010 04 20

17 val. Aktorės Doloresos Kazragytės naujos autobiografinių esė knygos „Ramybės nerimas“ pristatymas ir vaidybinė-literatūrinė programa Linksmai-liūdnai apie meilę. Radastų g. 2, salė

2010 04 22

17 val. Pranešimas „Johannesas Bobrowskis ir Lietuva“. Pranešimą skaitys VDU prof. dr. S. Barniškienė.  Radastų g. 2, 404 kamb.

2010 04 23

14 val. Lėlių parodos iš Kauno valstybinio lėlių teatro Valerijos ir Stasio Ratkevičių lėlių muziejaus fondo teatralizuotas pristatymas. Dalyvauja aktorės E. Žekienė ir R. Kabelkaitė. Lydos g. 2, Vaikų literatūros skyrius.

18 val. Skaitytojų klubo susitikimas. Bus aptariamas Jodi Picoult romanas „Mano sesers globėjas“. Radastų g. 2, 403 kamb.

2010 04 26

15.30 val. Bibliotekos tinklaraščiui metukai! Susikurk savo tinklaraštį ir Tu! Radastų g. 2, 314 kamb.

2010 04 27

14 val. Draugauk su biblioteka iš namų. Elektroninio katalogo funkcijos ir galimybės. Radastų g. 2, 321 kamb.

19 val. Teatro „Mens Publica“ spektaklis „Apakimas“. Vaidina: Sigitas Šidlauskas, Goda Piktytė, Aleksandras Rubinovas, Liubomiras Laucevičius, Petras Venslovas. Skirta A. Glosienės atminimui. K. Donelaičio g. 8, salė.

2010 04 29

17.30 val. Renginys „Neleisk bibliotekai išeiti į pensiją“. Linksmas bibliotekos pristatymas. Bus rodomas balandžio 1-osios filmukas apie biblioteką, koncertuos roko grupės „D. I. K. V. A. Š.“ ir „The Moon Band“. Radastų g. 2, salė.

2010 04 30

11 val. Biblioteka - tavo knygų tvirtovė. Knygų statinio pristatymas, piešimas tema „Mano knygų tvirtovė“, atviri bibliotekos fondai. K. Donelaičio g. 8, I a. fojė.

* išskyrus spektaklį „Apakimas“. Bilieto kaina 20 Lt, studentams, moksleiviams ir pensininkams - 15 Lt. Bibliotekininkams su darbuotojo pažymėjimu - 10 Lt

Daugiau informacijos www.kvb.lt


Šiame straipsnyje: bibliotekaKAVB

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių