Barzda žmones kilnojantis seniūnas sieks naujo rekordo

Antanas Kontrimas? Barzdočius? Apie šį žmogų teiraujantis Telšiuose ne vienas praeivis purtė galvą ir gūžčiojo pečiais. Ir tik paaiškinus, kad ieškome vyro, kuris kitus, pririštus prie barzdos, išlaiko pakėlęs, pagaliau nurodė kelią.

Atostogas praleido Tenerifėje

„Negali būti, kad manęs nežino? Kas jie tokie? Sakyk vardus, pavardes!“ – nusikvatojo 58-erių vyras.

Dabar Antanas – ne tik devynis kartus pasaulio rekordininkas: jau trejus metus jis Telšių rajono savivaldybės teritorijai priklausančio Degaičių kaimo seniūnas. Vis dar drūtas, nepraradęs humoro jausmo. Žinoma, vis dar su barzda, kurioje jau daug žilų plaukų.
„Neišnaudotos progos, juk žinai, – teatrališkai sako Antanas. – Aišku, reikėtų barzdą dezinfekuoti chloru, perdažyti. Buvau patrumpinęs, dabar vėl auga.“

Švarkas, iš po megztinio kyšantys balti marškiniai, įrudęs saulėje: per susitikimą jis jau nepriminė kadaise buvusio aludario.

„Pareigos. Darbe negaliu atrodyti bet kaip, – nusijuokė A.Kontrimas. – Įdegęs? Sergu gelta, o jei rimtai – Naujuosius sutikau Tenerifėje.“

 

Mylimai moteriai – 50 metų

Ėjo į seniūno postą, nes čia – geriau? Todėl jau gali ilsėtis Tenerifėje? Provokuojamas A.Kontrimas buvo atviras: „Draugė finansininkė išsivežė. O į seniūniją ėjau, kad tai, kas blogai, norėjau padaryti geriau.“

Seniūnas atgaivina garsų Degaičių parką, kur auga net 194 rūšys skirtingų medžių. Šis parkas pagal tokią jų gausybę – vienintelis Lietuvoje. Prie medžių bus informacinės kortelės, įrengti suoliukai.
Kartą išsiskyrusio barzdočiaus seniūno draugei – ne 20 ir ne 30 metų.

„Būkime biedni, bet teisingi – aš ne generolas su 5 000 litų pensija, kad turėčiau aštuoniolikmetę“, – juokauja geriausiu 2010 m. Telšių rajono seniūnu išrinktas A.Kontrimas ir neslepia, kad jo mylimai moteriai – 50 metų.

Smulkiesiems aludariams sunku

Alaus verslui – jau viskas?

Vyras atsidūsta: deja. Neišsipildė A.Kontrimo svajonė turėti savo barą su mini viešbutuku.

„Ar tokioje valstybėje, kaip mūsų, gali klestėti smulkusis verslas? – A.Kontrimas, devynerius metus viręs alų, šį verslą metė 2003-iaisiais. – Mažuosius sunaikino valstybės padedami didieji, oligarchai. Kai per galvą reikėjo mautis kelnes, buvo viskas.“

Alaus žinovas pyksta ant buvusių kolegų, gaminančių, jo žodžiais tariant, ne alų, o š...  Tokiu alumi nuodijami žmonės.

„Dar kelerius metus pagers chemiją, gliukomatus – galės šlapintis tiesiai į batą“, – piktinasi A.Kontrimas.

„Guinnesso“ rekordininkas tikina: sužinojęs, kad kas nors samanę gamina aliuminio statinėse, iškart praneštų policijai.

„Etilo alkoholis reaguoja su aliuminiu. O kur tai patenka? Tuos, kurie nuodija žmones, reikia sodinti!“ – griežtai kalba A.Kontrimas.

 

Kilnoja gražias moteris

Balandį A.Kontrimas ketina vykti į Romą, kur Silvio Berlusconi priklausančio TV kanalo studijoje su barzda ketina pakelti gražuolę. Jei pavyktų, tai būtų jau dešimtas jo „Guinnesso“ rekordas.

Paskutinį pasiekė 2010 m. Kinijoje, kai iškėlė studentę manekenę. Jos ir prikabintas  papildomas svoris buvo 63 kg 300 gramų.
Pirmoji kinė, kurią A.Kontrimas kėlė 2004 m., svėrė 48 kilogramus. Tuomet lietuvis paprašė drūtesnės moters, tačiau mergina, televizijos laidos vedėja, būtinai norėjo patekti į žurnalų, laikraščių viršelius bei TV ekranus, tad jai prikabino liemenę su svoriais.

„Gražias moteris kilnoju. Negražių nėra, yra tik tokių, kurioms kažko trūksta, – juokiasi žemaitis, kurio nuotrauka 2004 m. “Guinnesso„ rekordų knygoje buvo išspausdinta per pusę puslapio. – Daugiausiai kėliau lenkaičių – jos gražios, lietuvės – dar gražesnės, italės – nuostabios, kinės irgi.“

Apie auskarus ir krūtis

Su beveik 7 000 auskarų į kūną įsivėrusia ir dėl to „Guinnesso“ rekordininke tapusia škote Elaine Davidson A.Kontrimas taip ir nesusituokė: ji pernai ištekėjo Edinburge. Su mažeikiete drauge Irena Telšiuose gyvenantis Antanas juokiasi prisiminęs, kad škotė siūlėsi jam į žmonas.

„Aš – auskarota, tu – drūtas barzdočius. Būtume puiki pora, darytume verslą“, – kadaise, kai ant kūno dar turėjo tik daugiau nei 3 000 auskarų, A.Kontrimui siūlė tuoktis E.Davidson.

Antanas kvatoja prisiminęs, kai vienoje kavinėje, televizijos užkulisiuose, Elaine, išgirdusi klausimą, ar visur segi auskarus, nesivaržydama nusimovė kelnaites. Keli kartu sėdėję vyrai net amo neteko.

Pajuokavus, ar nesigaili nesusituokęs su auskarota škote, A.Kontrimas nusikvatojo: „Ne, ne. Ką aš veikčiau su škote, jei absoliučiai visur – vien armatūra?“

Žemaitis pasakoja Turkijoje matęs dar vieną originalią rekordininkę: moteris su septynių kilogramų svorio krūtimis traiškydavo alaus skardines. Kai turkai pasiūlė Antanui vesti šią moterį, jis, neieškantis žodžio kišenėje, metė argumentą: „Ne, ne. Tokia mane naktį dar uždusintų.“


Šiame straipsnyje: Kontrimasbarzdarekordai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Nerka

Nerka portretas
tas gerulis

Danute Vladas

Danute Vladas portretas
Kuo didziausios sekmes siekiant,Antanai,desimto rekordo nuosirdziai linkim sveikatos stiprybes uzsispyrimo,kurio Tau niekada netruko.Dievo palaimos ir nepaskutinio rekordo.

Telsiskis

Telsiskis portretas
Sekmes Antanai!!!
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių