A.Užkalnis ieško žavios ir drąsios asistentės

Andrius Užkalnis ruošiasi sugrįžimui į televizijos ekranus. Naujajame BTV sezone jis nori šalia savęs matyti žavią ir, kas labai svarbu, drąsią asistentę. „Skelbiu etatinės mūzos paieškas“, - juokiasi Andrius. 

Apsidraudęs garsiąją „bebro šypseną“ ir dantis neskelbiamai sumai, prieštaringai vertinamas pokalbių laidos „Užkalnio 5“ vedėjas Andrius Užkalnis ruošiasi naujam televizijos sezonui. Dar kandesnis, įžūlesnis ir, kaip visada, nenuspėjamas – A.Užkalnis nekantrauja, kada vėl galės provokuoti studijos svečius ir televizijos žiūrovus. 

Laidos gerbėjų laukia nemažai siurprizų. Nuo šiol laida rūpinsis prodiuserė Jurga Gusarovienė su savo patyrusia komanda, kurianti pokalbių laidas Lietuvoje ir užsienyje ne vienerius metus. „Vienintelė Lietuvoje pokalbių laida, kurią veda vyras, naujajame sezone bus dar aštresnė ir įdomesnė. A.Užkalnis atskleis žiūrovams savo chuliganiškąją pusę – juk būtent tokį jį pažįsta lietuviai“, - sakė laidos prodiuserė  J.Gusarovienė.

Tačiau A.Užkalniui moteriškos kompanijos vis tiek negana. Jis nusprendė, kad atėjo laikas susirasti laidos asistentę. Ar atsiras Lietuvoje mergina, nepabūgsianti dirbti studijoje kartu su juo? A.Užkalnis įsitikinęs, kad norinčiųjų išsirikiuos eilės, o jam liks tik išsirinkti labiausiai nusipelniusią tokios galimybės.

Antrajame laidos sezone A.Užkalnis mėgins pasikeisti ir pats. „Naujienų bus: pasižadėjau peržiūrėti savo elgesį ir rimtai pagalvoti apie viską, ką esu padaręs“, - sako jis ir duoda pirmąjį pažadą - nebetriaukšėti ledinukais eterio metu. „Tačiau man niekas neuždraus ateiti su dviem laikrodžiais, kaip ir anksčiau, nes žiūrovas turi matyti, kad esu ne koks nors varguolis ar nevykėlis,“ - sako vyriškis, labai susirūpinęs ir savo išvaizda, ir laidos turiniu.

A.Užkalnis atsisako komentuoti gandus, esą vasarą jis praleido palinkęs prie knygų, bandydamas pasiekti nebaigtą aukštąjį išsilavinimą. „Tai labai asmeniškas dalykas. Tema man skausminga ir apie planus pasakoti dar anksti. Galiu pasakyti tik tiek, kad žinių bagažą papildžiau labai smarkiai ir bent jau nacionalinį diktantą tikrai parašyčiau ne blogiau nei vidurinės mokyklos auklėtinis,“ - mano A.Užkalnis. Iš tiesų, biure prie jo darbo vietos – daugybė naujų knygų, vadovėlių, pasakojančių, kaip greitai tapti TV žvaigžde ir intelektualu. 

Nelabai noriai „Užkalnio 5“ vedėjas kalba apie ir naujai atrastą „Holivudo dietą“, kurios ėmėsi, siekdamas pagerinti išvaizdą. „Graužiu morkas, kramtau medaus korius, taip pat ant mano stalo guli vienas kitas dubenėlis garintų kruopų, tačiau svarbiausia – psichologinis nusiteikimas. Kiekvieną rytą pradedu atnašaudamas simbolinę auką saulei ir orui, kol visi dar miega, giliai kvėpuodamas bėgu per Vilniaus Senamiestį ir nusilenkiu Kernavės piliakalnių link“, - A.Užkalnis. 

Merginos, norinčios tapti A.Užkalnio asistentėmis, visą reikalingą informaciją ras televizijos puslapyje socialiniame tinkle Facebook. Tad jeigu norite pradėti karjerą televizijoje, būkite drąsios ir nepraleiskite savo šanso!


Šiame straipsnyje: Andrius UžkalnisUžkalnio 5

NAUJAUSI KOMENTARAI

Pašalinti

Pašalinti portretas
reikia patį Užkalnį - mužikų mužikas

Irena

Irena portretas
Ar ne geriau pačiam Užkalniui palikti BT,gal atsirastu kita įdomesnė laida

Klaipėdis

Klaipėdis portretas
Kas yra matęs Užpakalnį gyvai, gali pasakyti- ne žavios ar drąsios asistentės jam reikia, bet jei ne vėlu, profesionalios gydytojų konsultacijos. Kai būni šalia jo, nejučiom lenda mintys apie ritualinių paslaugų įmones ir jų teikiamas paslaugas...
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių