Atgimstančio Kauno kronika

rajono prokuroru patvirtino Algimantą Kliunką, anksčiau dirbusį Šiaulių miesto prokuroro pavaduotoju. A.Kliunka gimė 1958 m., yra baigęs Vilniaus V.Kapsuko universitetą.
Balandžio 6 d.

Cukrinė rakštis

– Niekaip negaliu nusipirkti mineralinio vandens. gal ir jis tapo deficitu? Kodėl? – teiravosi Partizanų gatvės gyventojas J.Aleksandravičius, kiti laikraščio skaitytojai. Prekybos organizacijų valdybos maisto prekių skyriaus viršininko pavaduotoja Milda Ališauskienė informavo, kad mieste labai padidėjo paklausa mineraliniam vandeniui ir vaisvandeniams. (...) Šių gaivinančių gėrimų paklausa auga milžinišku tempu: mineraliniam vandeniui lyginant su praėjusiais metais ji išaugo 60 procentų, o vaisvandeniui – 80 procentų. Prekybos organizacijų valdyba kreipėsi į ministerija, prašydama padidinti šių gėrimų fondus, į prašymus žadama atsižvelgti.

Ką paliksime ateities kartoms

Mieste eksploatuojama 446 km fekalinės kanalizacijos tinklų, 11 kanalizacinio vandens perpumpavimo stočių. Visas užterštas vanduo (vidutiniškai 214 tūkst. kb m per parą) be valymo išleidžiamas į Nemuno ir Neries upes. Į miesto kanalizacijos tinklus atkeliauja fekaliniai vandenys iš Jonavos ir Garliavos. Mieste į vandens telkinius per parą patenka vidutiniškai po 45 tonas organinių medžiagų, apie toną naftos produktų, 23 kg chromo ir kitų sunkiųjų metalų... Vien Kaune į Nemuną ir Nerį nuteka apie ketvirtadalis respublikoje išleidžiamo užteršto vandens. (...) J.Greifenbergerio santechnikos dirbinių gamyklas kasdien į orą išmeta apie 15 tonų kenksmingų medžiagų.

1992 m.Kovo 20 d.
Džentelmenas iš Amerikos

52 metų amžiaus norėtų vesti simpatiškos išvaizdos mėlynakę lietuvaitę tarp 26-36 metų, išsilavinusią, mėgstančią daug keliauti. Norėčiau pakviesti man patinkančią moterį paviešėti 3 mėnesius JAV, apmokėti kelionės išlaidas, reikalui esant galime pasamdyti vertėją.

97 proc. perka butus

Privatizavimo įstatymo suteikta teise įsigyti butą nuosavybėn pasinaudojo 97 proc. Lietuvos gyventojų. Iki kovo 13 d. parduoda 26,3 proc. butų. Jų vertė – 2,14 milijardo rublių. Pinigais iškart apmokama vidutiniškai 20,1 proc. buto kainos.

***
Balandžio pabaigoje įvyksiančio festivalio „Kaunas JAZZ/92“ prezidentas Jonas Jučas patikslina, jog bilietas į festivalio koncertą kainuos ne 80 rublių, o tik 30. Taip pat siūlo bilietus įsigyti jau dabar,  nes prieš koncertą jie tikrai bus brangesni (infliacija...).

Kovo 28 d.

Kreipimasis į Jo Eminenciją Lietuvos kardinolą Vincentą Sladkevičių
Mes, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Kauno zonos nariai, kreipiamės į Jus, gerbiamas Kardinole, tikėdamiesi supratimo ir užtarimo. Mus be galo jaudina žinia, kad Kauno Vytauto Didžiojo bažnyčia netenka rektoriaus R.Mikutavičiaus. (...) Labai prašome Jūsų Eminenciją palikti kunigą R.Mikutavičių tęsti ganytojišką darbą Kaune.

1996 m. Kovo 27 d.
Prasidės „Radijo šou“ tiražavimas

„Bomba video“ įsigijo išimtinę teisę leisti „Radijo šou“ videokasetes. (...) Pirmosios videokasetės trukmė turėtų būti apie valandą, planuojama, jog joje bus įrašytos pirmosios trys „Radijo šou“ laidos.

Kovo 29 d. „Bangos“ varžytinės

Balandžio 30, gegužės 7 ir 14 dienomis iš varžytinių bus parduodamas bankrutavusios „Bangos“ įmonės turtas: Žiemos sporto rūmai, bendrabutis Savanorių pr. 226 ir kiti pastatai, transporto priemonės ir įrengimai, kaip atskiras verslas – televizorių, selektorių ir kt. gamybos.
Kalba autentiškaNAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių