Ar atleis aktorė Sandra Bullock savo vyrui neištikybę?

Holivudo aktorės Sandros Bullock vyras ketvirtadienį atsiprašė jos už tai, kad "nesuvokiamai įskaudino ir užtraukė gėdą".

Šį atsiprašymą Jesse Jamesas paskelbė po to, kai tapo žinoma, kad jis buvo neištikimas žmonai, kai ji filmavosi juostoje "Nematoma pusė" (The Blind Side). Už vaidmenį šiame filme S.Bullock šiais metais pelnė savo pirmąjį "Oskarą".

Televizijos realybės šou žvaigždė J.Jamesas, kuris taip pat yra įkūręs įmonę "West Coast Choppers", gaminančią vienetinius motociklus pagal užsakymą, su S.Bullock susituokė prieš penkerius metus.

Savo pareiškime jis nurodė, jog prisiima visą atsakomybę, tačiau vis dėlto nepatvirtino jam mestų kaltinimų, jog turėjo intymių santykių su tatuiruotėmis visą savo kūną išmarginusia manekene iš Kalifornijos, tvirtinančia, kad jų romanas truko penkias savaites.

45-erių metų S.Bullock, kuriai "Oskaro" statulėlė buvo įteikta praėjusią savaitę, trečiadienį paskelbė, jog dėl "nenumatytų asmeninių priežasčių" nedalyvaus filmo "Nematoma pusė" premjeroje Londone.

Aktorė atšaukė dalyvavimą premjeroje po to, kai apie pramogų pasaulio naujienas rašantis JAV žurnalas "In Touch" paskelbė manekenės Michelle McGee (Milšel Magi) pasakojimą apie romaną su J.Jamesu.

S.Bullock prisijungė prie nemažo būrio vadinamojo "Oskaro" prakeikimo persekiojamų aktorių, kurių asmeninį gyvenimą ištiko krizė netrukus po to, kai jos buvo apdovanotos prestižiškiausiu kino pramonės apdovanojimu.

Britų aktorė Kate Winslet (Keit Vinslet), kuri pernai buvo apdovanota "Oskaru" už vaidmenį filme "Skaitovas" (The Reader), pirmadienį paskelbė, jog po šešerių santuokos metų išsiskyrė su savo vyru, režisieriumi Samu Mendesu.

"Aš nusipelniau visų tų blogų dalykų, su kuriais dabar susiduriu, nes elgiausi neapgalvotai", - rašė 40-metis J.Jamesas savo pareiškime, kurį gavo žurnalas "People".

"Tai nesuvokiamai įskaudino ir užtraukė gėdą mano žmonai ir vaikams, ir man nepaprastai liūdna, kad aš esu dėl to kaltas. Iš tiesų labai apgailestauju už jiems sukeltą širdgėlą. Aš viliuosi, kad vieną dieną jie ras savyje jėgų man atleisti", - pridūrė jis.

J.Jamesas, kuris iš ankstesnių partnerysčių turi tris vaikus, su S.Bullock susituokė 2005 metų liepą.

S.Bullock, kuri, kaip pranešama, jau išsikėlė iš poros namų Pietų Kalifornijoje, pastaruoju metu buvo įteiktas ne vienas apdovanojimas už vaidmenį juostoje "Nematoma pusė", ir atsiimdama juos visus aktorė emocingai dėkojo savo vyrui J.Jamesui.

Drama apie pasiturinčią moterį, kuri priglaudė benamį juodaodį paauglį, buvo naujas posūkis S.Bullock karjeroje, nes anksčiau šią aktorę dažniausiai buvo galima išvysti romantinėse komedijose, iš kurių bene didžiausio populiarumo sulaukė "Mis slaptoji agentė" (Miss Congeniality).

"Nestebina, kad sutikusi tave pradėjau geriau dirbti, nes anksčiau nežinojau, ką reiškia turėti į ką atsiremti", - kreipdamasi į J.Jamesą sakė S.Bullock per sausio mėnesį vykusią "Auksinių gaublių" teikimo ceremoniją, kur jai buvo įteiktas geriausios aktorės apdovanojimas.

Po mėnesio atsiimdama Kino aktorių gildijos apdovanojimą S.Bullock sakė: "Tu vilki smokingą ir sėdi prie stalo su žmonėmis, kurių nepažįsti. Labai tave myliu, tu išties karštas!"

"Oskaro" laureatės Hilary Swank, Reese Witherspoon ir Julia Roberts taip pat išsiskyrė su vyrais ar gyvenimo partneriais netrukus po to, kai joms buvo įteikta geidžiama auksinė statulėlė.


Šiame straipsnyje: Sandra Bullock

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių