Amerikos muzikinių apdovanojimų ceremonijoje triumfavo J.Bieberis

Kanados paauglių dievaitis Justinas Bieberis sekmadienį dar kartą pademonstravo esantis rimtas varžovas popmuzikos scenoje - per Amerikos muzikinių apdovanojimų (AMA) ceremoniją jis laimėjo keturis prizus, tarp jų, nušluostęs nosį reperiui Eminemui ir popmuzikos atlikėjoms Katy Perry bei Lady Gagai, metų atlikėjo titulą.

16-metis dainininkas tapo jauniausiu šį prestižinį apdovanojimą pelniusiu atlikėju. J.Bieberis pagerbė savo mokytoją dainininką Usherį, pakvietęs jį ant scenos kartu pasimėgauti šlovės spinduliais.

J.Bieberis sakė žiūrovams: "Man ši galimybė iš tikrųjų atsivėrė prieš pusantrų metų, kai mane pradėjo globoti žmogus, vardu Usheris Raymondas. Manau, kad jo muzikinė karjera buvo nuostabi, todėl būtų teisinga, jeigu pakviesčiau jį pasidalyti šia (akimirka) su manimi. Jis ne vien mano mokytojas, bet ir geriausias draugas bei mano vyresnysis brolis. Myliu tave, žmogau".

Hitu tapusios dainos "Baby" autorius, kuris per šią ceremoniją taip pat dainavo pritariant gospelo chorui, dar laimėjo apdovanojimą už geriausią popmuzikos arba roko albumą ("My World 2.0") ir buvo pripažintas geriausiu popmuzikos arba roko atlikėju bei geriausiu debiutantu.

Priimdamas šiuos apdovanojimus, jis padėkojo velioniui popmuzikos superžvaigždei Michaelui Jacksonui, kuris nutiesė kelią šiuolaikiniams atlikėjams, "nes be Michaelo Jacksono nei vienas iš mūsų nebūtų čia".

Kelis kartus įžengęs į sceną J.Bieberis dėkojo gerbėjams ir pasakojo apie savo neįtikėtiną išgarsėjimą.

"Esu kilęs iš mažiausio pasaulyje miestelio, turinčio apie 30 tūkst. gyventojų, - sakė jis, priimdamas apdovanojimą už geriausią debiutą. - Niekada nemaniau, jog tai įmanoma."

J.Bieberis užaugo Kanados miestelyje Stratforde, tačiau dabar gyvena Jungtinėse Valstijose ir yra vienas ir populiariausių muzikos pasaulio naujokų. Anksčiau šiais metais išleisto jo albumo "My World 2.0" Jungtinėse Valstijose parduota jau beveik du milijonai kopijų, o atlikėjo pasirodymai viešumoje sukelia ekstazę jo gerbėjams.

Ši AMA apdovanojimų teikimo ceremonija buvo sėkminga iš Kanados kilusiems atlikėjams. 35 metų Michaelas Buble'as atsiėmė savo pirmą apdovanojimą, kai buvo pripažintas geriausiu suaugusiu šiuolaikiniu atlikėju.

"Kol jūs, amerikiečiai, sėdit ir tunkat, mes, kanadiečiai, ruošiamės perimti vadovavimą", - jis juokavo ceremonijos užkulisiuose.


Usheriui per šią ceremoniją buvo įteikti du apdovanojimai: pats pirmasis tą vakarą įteiktas prizas už geriausią soulo muzikos arba ritmenbliuzo albumą ("Raymond v. Raymond"), kuris buvo pripažintas geresniu nei atlikėjų Alicios Keys ir Sade muzikos rinkiniai. Usheris taip pat buvo pripažintas geriausiu soulo muzikos arba ritmenbliuzo atlikėju.

Nors Eminemas ir kantri muzikos trio "Lady Antebellum" pelnė daugiausiai nominacijų - po penkias, tačiau apdovanojimų jiems teko gerokai mažiau. Eminemas laimėjo porą apdovanojimų repo ir hiphopo muzikos srityje, pralaimėjęs J.Bieberiui kitose trijose kategorijose. Šioje ceremonijoje reperis nepasirodė.

Geriausių kantri muzikos atlikėjų titulai atiteko Bradui Paisley ir Taylor Swift, o "Lady Antebellum" pelnė pirmąjį AMA apdovanojimą, pripažinta geriausia šio žanro grupe.

Los Andžele esančiuose koncertų rūmuose "Nokia Theatre" susirinkusius žiūrovus savo pasirodymais taip pat nudžiugino atlikėjai "Bon Jovi", Katy Perry, Enrique Iglesias, "Black Eyed Peas" ir Usheris.

Geriausia saulo ir ritmenbliuzo atlikėja paskelbta dainininkė Rihanna įspūdingai pasirodė ceremonijos pradžioje, įsitaisiusi aukštai medyje ir sudainavusi savo baladę "Love The Way You Lie (Part II)".

Vėliau ji pavertė šį renginį vakarėliu, nusimetusi drabužius ir likusi tik su juoda liemenėle bei tokios pat spalvos kelnaitėmis, atlikdama savo dainas "What's My Name?" ir "Only Girl (in the World)" liepsnų fone. Šį pasirodymą publika, kurioje buvo daug garsenybių, pasveikino atsistojusi ir plodama.

Tarp apdovanotųjų per 38-ąją kasmetinę AMA ceremoniją taip pat buvo kantri muzikos atlikėja Carrie Underwood, fanko muzikos grupė "Black Eyed Peas" ir popmuzikos dainininkė iš Kolumbijos Shakira.

Britų roko grupė "Muse" taip pat pelnė savo pirmą apdovanojimą - kaip geriausi alternatyviojo roko atlikėjai.

Ši AMA ceremonija buvo pirmoji kelioms kitoms žvaigždėms: neseniai išsiskyrusi dainininkė Christina Aguilera įspūdingai atliko savo kūrinį iš naujojo miuziklo "Burleska", o atlikėja Pink pirmąkart atsisakė jai įprastų akrobatinių triukų per savo pirmąjį pasirodymą nuo praeitos savaitės, kai ji paskelbė besilaukianti.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių