90 proc. lietuvių moterų - pigios aukso ieškotojos?

Dainininkės Karinos Krysko sesers Evos vyras Najeebas Ghaoui nesirenka žodžių žmonai apibūdinti: "Ji - aukso ieškotoja. Jai nerūpėjau nei aš, nei vaikai, tik mūsų šeimos pinigai. Ji nuolat prašydavo nupirkti ką nors prabangaus."

Vos prieš kelias savaites kone visi dienraščiai mirgėte mirgėjo nuo atvirų, sutuoktinių vienas kitam mestų kaltinimų. Pirmoji į žurnalistus kreipėsi Eva, apkaltinusi vyrą jųdviejų vaikų pagrobimu ir išvežimu į Libaną, o taip pat smurtu. Najeebas skolingas taip pat neliko. Jis prabilo apie Evos nerūpestingumą vaikų atžvilgiu, rūpinimąsi tik savimi. Vis dėlto vyras prisipažįsta negalintis likti abejingas lietuvaičių grožiui, tad dabar ieškantis naujos žmonos. „Ieškau lietuvės. Nebaisios, o tokios, su kuria galėčiau kurti naują šeimą“, - šokiravo Najeebas. Oficialiai su pirmąja žmona Eva kol kas neišsiskyręs vyras taip pat atskleidė, kaip jis tikrina lietuvaites, norėdamas išsiaiškinti tikruosius jų tikslus: pinigai, ar rimta draugystė.

„Tačiau tokių pigių kaip jūsų moterys kitur nėra. 90 proc. lietuvių yra aukso ieškotojos“, - tikino Najeebas. Studijos svečiai į tokius Najeebo žodžius sureaguos pašaipiai. „Tai tik įžeisto vyro svaičiojimai“, - kritikos nepagailėjo dizainerė Aušra Žvirblienė - Haglund, puikiai žinanti draugystės su svetimšaliu skonį. Moteris viešai prisipažino, kiek daug jai kainavo draugystė su švedu. „Nuvykus pas jį greitai išgirdau, kad jo šalyje esu tik dulkė. O nusprendusi jį palikti, šešerius metus kovojau dėl mudviejų dukters globos“, - su ašaromis akyse pasakojo Aušra.

 Vis dėlto tai, kad ne viena lietuvė kimba prie užsieniečių tik dėl geresnio gyvenimo patvirtino ir Tango mokyklos Lietuvoje įkūrėjas Eduardas Gimenezas.

„Man iki šiol kraujuoja širdis prisiminus savo pirmąją meilę Lietuvoje“, - skaudančia širdimi atsiduso Eduardas paklaustas, ką jis galvoja apie lietuvaites. Vyras į Lietuvą atvyko gūdžiais 1994-aisiais. Tuomet, kaip pats pasakoja, apsilankęs vienoje sostinės kavinių, susipažino su beprotiškai žavia mergina. „Jos akys buvo mėlynos, plaukai šviesūs, o išvydus šypseną į širdį susmigo tūkstančiai adatėlių. Mūsų draugystė vystėsi lėtai, mes niekur neskubėjome, buvau labai įsimylėjęs, tačiau vieną dieną ji tiesiog dingo“, - pirmąją meilę prisiminė šokėjas. Netrukus vyras po atkaklių paieškų merginą surado, ir, kaip pats sako, liko labai nusivylęs. „Ji man atvirai pasakė:
„Jei nori su manimi susitikinėti, turėti gerą laiką, duok pinigų, 400 litų per mėnesį. Man juk reikia dirbti, kad gyvenčiau, negaliu su tavimi būti“. Buvau labai įskaudintas, sugniuždytas, be to, tokie pinigai anuomet buvo labai dideli“, - atviravo E.Gimenezas.

Vis dėlto šiuo metu laimingą šeimą su lietuvaite sukūręs vyras tikina, kad lietuvių moterys yra nenusakomos. „Tai yra klasė. Jos aukščiau negu žmogus“, - susižavėjimo lietuvaitėmis neslėpė Eduardas.

Laidoje „Valanda su Rūta“, kurioje šįkart bus diskutuojama apie lietuvių moterų ir užsieniečių santykius netrūks ir daugiau atvirų išpažinčių ir audringų akimirkų. Vestuvių planuotoja Diana Sugintienė papasakos apie užsieniečius dalyvaujančius draugų vestuvėse, kuriuos, jau pirmą viešnagės Lietuvoje dieną apspinta lietuvaitės. Tuo tarpu populiaraus sostinės klubo marketingo vadovė Jovita Jučaitė atvirai papasakos, kaip lietuvės medžioja užsieniečius.

„Ar iš tiesų mes užsieniečiams pamažu tapsime gražių bet pigių moterų šalimi?“, - jau šį vakarą, 19.40 per LNK, „Valanda su Rūta“ klaus laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių