2013 03 13 – kas užkoduota šioje datoje?

2013 metų 3 mėnesio, 13 diena, trečiadienis. Neeilinė skaičių kombinacija. Ar tokia diena pranašauja nelaimę? Numerologai neatmeta tokios galimybės, tačiau pataria pernelyg nepasiklauti skaičiais.

Galima laukti katastrofų

Garsi ezoterinių mokslų daktarė Galina Šmidt teigė, kad žmonės pernelyg sureikšmina datas, bet pripažino – šią dieną gali įvykti katastrofų, riaušių, karinių konfliktų.

„Tai priklauso, kaip mes skaičiuosime. Pagal religinį kalendorių pirmoji savaitė diena – sekmadienis, susijęs su Saule ir turintis pirmą numerį. Tačiau jei sudėsime visus skaitmenis (2013 03 13), gauname 13 ir tuo pačiu dar vieną trejetą. O tai reiškia, kad galima laukti įvairių gamtos kataklizmų, katastrofų, nukristi lėktuvas, nenustebsiu, kad kur nors prasidės riaušės ar net karas“, – portalui 1kaunodiena.lt sakė G. Šmidt.

Tačiau šią ar 13 dieną gimusiems žmonėms, pasak G.Šmidt, ši diena gali būti sėkminga.

Nepalanki diena rinkti popiežių

Prakalbus apie popiežiaus rinkimus, ezoterinių mokslų daktarė teigė, kad trečiadienį jis greičiausiai bus neišrinktas.

„Tikimybė labai maža, be to, ši diena būtų labai nepalanki, nes tuomet tikėtina, kad greitu laiku tektų vėl rinkti naują popiežių. Palankiausia ir realiausia diena – tik kovo 19", – sakė G. Šmidt.

Pasak jos, realiausi pretendentai tapti popiežiumi yra kardinolas iš Kanados Marc Ouellet (lažybų kontoros jį įrašė tik ketvirtoje vietoje) ir daugelio favoritu laikomas Italijos arkivyskupas Angelo Scola.

Pataria nesureikšminti skaičių

Numerologas Kęstutis Dubickas taip pat įsitikinęs, kad šiandien naujas popiežius nebus išrinktas, o jeigu taip atsitiktų, jis atneštų ne itin palankiai vertinamų pokyčių, kadangi skaičiaus 13 dėmenų suma yra 4, o šis skaičius simbolizuoja permainas.

„Skaičius 13 asocijuojasi su velniu, nelaimėmis. Tačiau nereikia pernelyg sureikšminti skaičių. Paklauskite Šarūno Marčiulionio, ar jam buvo blogai žaisti, dėvint 13 numeriu pažymėtus marškinėlius“, – sakė pašnekovas.

Anot numerologo, dažniausiai ne pats daiktas būna blogas ar geras, o tai, kokia energija jį lydi.

„Pavyzdžiui, peilis yra skirtas duonai atsipjauti, medį drožti. Bet su juo gali ir žmogų sužeisti”, – pasakojo K. Dubickas.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. (Tai yra 2013 sausio mėnesio tyrimo duomenys) Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”. Partinių gaujų sukčiai naikina Lietuvą iš seimo bunkerio. Negerai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Taigi ... Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

www

www portretas
liga galima ikalbeti ir sveikam nes moraliskai nestiprus asmuo pasiduoda betkieno itaigai .....
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių