Sulaikyta ginkluota narkotikų platinimo grupė

Uostamiesčio policijos pareigūnai baigė didelės apimties ikiteisminį tyrimą byloje dėl grupės asmenų, kurie, įtariama, Klaipėdos apskrityje labai dideliais kiekiais platino narkotines ir psichotropines medžiagas.

Ikiteisminio tyrimo metu atskleista 14 nusikalstamų veikų epizodų. Įtarimai įteikti šešiems asmenims: 32 metų ir 33 metų Kretingos r. gyventojams, 25 metų, 18 metų, 22 metų klaipėdiečiams ir 25 metų šiauliečiui.

2008 m. vasario mėn. pradžioje Klaipėdos apskrities VPK ONTB operacijos metu su įkalčiais sulaikyti E.T., A.K. bei R.S.

Įtariama, kad Palangoje, prie prekybos centro, E.T. iš G.Š. įgijo daugiau nei 1,5 kg narkotinės medžiagos - kanapių ir jų dalių, vėliau 1,25 kg kanapių ir jų dalių tolimesniam platinimui pardavė A.K., 245,47 g kanapių ir jų dalių - pardavė R.S., o 158,811 g kanapių ir jų dalių pargabeno ir paslėpė bute Klaipėdoje, Sodų g.  Uostamiestyje sulaikius A.K., pas jį rastas ir paimtas maišas su kanapėmis ir jų dalimis bei kastetas.

Statybininkų pr., sulaikius R.S., pas jį rastas ir paimtas maišas su kanapėmis ir jų dalimis.

Kratos metu Sodų g. esančiame bute pas E.T. rastas ir paimtas maišas su kanapėmis ir jų dalimis, savadarbis iš pramoninės gamybos lygiavamzdžio 16-o kalibro medžioklinio šautuvo perdirbtas šaunamasis ginklas, 12 šovinių bei kastetas.
Tą pačią dieną E.T., A.K. bei R.S. uždaryti į Klaipėdos apskrities VPK areštinę. Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutartimi E.T. suimtas.

A.K. ir R.S. paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas).2008 m. spalio mėn. viduryje pareigūnai operacijos metu su įkalčiais sulaikyti G.Š. ir V.D. Įtariama, kad Kretingos r., P.R. perdavė G.Š. ir V.D. iš Ispanijos pargabentą maišą, kuriame buvo 2 152 tabletės ir jų fragmentai su psichotropine medžiaga - MDMA (126,036 g).

Kretingos r., kelio Šiauliai-Palanga 129 km, planuojamo psichotropinių medžiagų pardavimo sandorio vietoje, sulaikius G.Š. ir V.D., įvykio vietos apžiūros metu rastas ir paimtas maišas, kuriame buvo 514 tablečių su psichotropine medžiaga - MDMA (26,939 g).

Be to, pas G.Š. rasta ir paimta narkotinė medžiaga - kanapės ir jų dalys (0,104 g).
Kretingos r., kratos pagalbinėse patalpose metu pas V.D. rastas ir paimtas maišas, kuriame buvo 1 638 tabletės su psichotropine medžiaga - MDMA (90,164 g), tablečių fragmentai su psichotropine medžiaga - MDMA (8,933 g) bei 2 229 "ecstazy" pavyzdžiu (logotipas - "veidukas") pagamintos tabletės be narkotinių (psichotropinių) medžiagų.

Tą pačią dieną G.Š. uždarytas į Klaipėdos apskrities VPK areštinę. Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutartimi G. Š. suimtas. V.D. paskirta švelnesnė už suėmimą kardomoji priemonė (rašytinis pasižadėjimas neišvykti).

2008 m. gruodžio mėn. viduryje, bendradarbiaujant su Šiaulių apskrities VPK ONTB ir Panevėžio apskrities VPK Rokiškio r. PK, sulaikytas ir į Klaipėdos apskrities VPK areštinę uždarytas P.R.

Kitą dieną P.R. paskirtos kardomosios priemonės - rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas.


Šiame straipsnyje: narkotikaisulaikymasgrupuotė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių