Sekmadienį Lentvaryje tęsėsi dingusio kauniečio studento paieškos

Kelios dešimtys žmonių antrą kartą susirinko ieškoti pernai gruodžio 15 d. Lentvaryje apiplėšto ir be žinios dingusio kauniečio Karolio Sendziko.

Į paieškas susirinkę žmonės susitiko prie Lentvario geležinkelio stoties ir pasidaliję į trys grupes patraukė skirtingomis kryptimis. Viena grupė nuėjo palei geležinkelį Vilniaus link, dar dvi – Trakų ir Kauno kryptimis. Drauge su lentvariečiais paieškose dalyvavo ir dingusio K. Sendziko teta – jaunuolio mamos sesuo.

Dingimo aplinkybės nulėmė ir pirminę paieškų teritoriją. Viena iš savanorių  bei paieškos organizatorė Agnė Tamašauskienė teigė, kad šįsyk numatyta apžiūrėti pelkių ir liūnų, kurių itin gausu Lentvaryje, prieigos.

„Jis dingo gruodžio 15 d. Iš pradžių paieškas vykdė policija, kinologai, narai. Tačiau, kai pamatėme, kad nėra jokių rezultatų, nusprendėme organizuotis patys. Pirmą kartą susirinkome vasario 3 d. Šiuo metu jau yra išvaikščiota ir patikrinta visa teritorija palei geležinkelį. Labiausiai apleistos vietos – patikrintos. Dabar tęsiame savo paieškas“, – dėstė A.Tamašauskienė.

Dingusio be žinios jaunuolio kūną svarbu surasti ir todėl, kad tai gali tapti įrodymu, kad kaunietis ne mirė, o buvo nužudytas.

„Prie bankomato įrengtos vaizdo kameros užfiksavo, kaip du vietos gyventojai, naudodamiesi K. Sendziko kortele, tuština jo sąskaitą. Šiuo metu abu įtariamieji yra suimti. Tačiau jeigu kūnas nebus rastas, didžiausia bausmė, kuri gresia šiems asmenims, – už apiplėšimą”, – pastebėjo A.Tamašauskienė.

Planuojama, kad paieškos vyks maždaug iki 16 val. Jei dingusiuo jaunuolio kūno nepavyks rasti, savanoriai tęs savo darbą jau po Velykų.

„Iš tikrųjų mums labai trukdo sniegas. Kai susirinkome pirmą kartą, tuomet kaip tyčia taip pat gausiai pasnigo. Jeigu dabar nieko rasti nepavyks, organizuosimės jau Velykų, nes per šventes daug žmonių nesurinksime“, – sakė savanorė.

Pernai gruodžio 15-osios vakarą Kauno technologijos universiteto magistrantas K. Sendzikas ketino aplankyti savo draugę, gyvenančią maždaug 5 km nuo Lentvario. Tačiau planai pasikeitė, o iš šios kelionės studentas namo negrįžo.

Tik pradėjus ikiteisminį tyrimą ir peržiūrint prekybos centro filmuotą medžiagą paaiškėjo, kad prie jaunuolio prisikabino du vietiniai, policijai gerai žinomi gyventojai. Vėliau jie prisipažino sumušę K.Sendziką ir apiplėšę. Jų namuose rastas jaunuoliui priklausęs kompiuteris ir kiti daiktai.

Atrodo, kad paskutinis 25-erių metų K.Sendziką matė geležinkelio darbuotojas. Svirduliuojantis jaunuolis geležinkeliu ėjo Kauno kryptimi. Daugiau K. Sendziko niekas nematė.NAUJAUSI KOMENTARAI

666

666 portretas
viskas aprasta kaip du kart du , 5 km iki mergos , policija palei nosį bet jis ten nėjo neaišku dėl ko ieškojo taksi bet ne policijos , na tai aišku kad nulingavo lik mergos o beeinantį partrenkė kokia auto , taigi ir ieškokit tam kelyje kuriuo linguodavo pas mergą ir turbūt ne pirmą sykį .

rita

rita portretas
Kokie musu zmones abejingi Lietuvoje .Noriu papasakoti ,Anglijoje,policija stabdo masinas ,jeigu keleivis sonu pasvires sedi masinoje,gatveje tamsiu paros metu jeigu eini vienas ,paklause ar viskas gerai ar nereikia pagalbos.Nezinau ,man taip buvo,likau labai dekinga ir negaliu pamirsti policijos demesio,tenai visa ta zodzio prasme ,policija dirba zmonem .

Jopapa

Jopapa portretas
Prie bankomato įrengtos vaizdo kameros užfiksavo, kaip du vietos gyventojai, naudodamiesi K. Sendziko kortele, tuština jo sąskaitą. Šiuo metu abu įtariamieji yra suimti. Tačiau jeigu kūnas nebus rastas, didžiausia bausmė, kuri gresia šiems asmenims, – už apiplėšimą”, – pastebėjo A.Tamašauskienė. Tai kiek gresia taip ir neisejo parasyti?
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių