Seimo narius apvogusį V. Capuką siūloma pasodinti 4 metams

Už vagystes iš trijų Seimo narių Valerijui Capukui prokurorai siūlo skirti 3,5 metų bausmę. Siūloma laisvės atėmimą subendrinti su geguže paskirta bausme už pavogtus buvusio žemės ūkio ministro Kazio Starkevičiaus dviračius. Tuomet V. Capukas kalėtų ketverius metus, pranešė LNK televizijos žinios.

Nukentėjusieji šioje byloje yra trys Seimo nariai – Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas socialdemokratas Julius Sabatauskas, „darbietis“ Mečislovas Zasčiurinskas ir buvęs socialinės apsaugos ir darbo ministras konservatorisu Donatas Jankauskas.

M. Zasčiurinsko žmona taip pat reikalauja už pavogtus daiktus V. Capukui priteisti 20 tūkst. litų.

Pats teisiamasis prašo neskirti griežtos bausmės, esą nori grįžti pas mamą ir susitvarkyti gyvenimą: susituokti ir susilaukti vaikų. 15 kartų teistas vyras sako, kad kiekvieną kartą išėjęs į laisvę bandantis pasitaisyti, bet vis netyčia atsiduria ten, kur dingsta daiktai.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai nustatė, kad V. Capukas nuo praėjusių metų gruodžio vidurio iki šių metų sausio 1 dienos buvo įsibrovęs į tris Seimo viešbutyje esančius butus ir pagrobęs įvairaus turto – pinigų, telefonų, papuošalų.

Nustatyta, kad įtariamasis įsibraudavo į butus naudodamas cilindrinių spynų atrakinimą „bampingo“  būdu – į spyną įstatytas raktas judinamas, kol prisitaiko prie spynos kauburėlių, o spyną galima ne tik atrakinti, bet ir užrakinti.

Pas įtariamąjį per kratas surasti įvairių raktų ryšuliai bei dalis pagrobto turto. Pareigūnų teigimu, V. Capukas pasinaudojo aplinkybėmis, kai Seimo viešbutyje keitėsi gyventojai – vieni kraustėsi iš viešbučio, kiti į viešbutį, o tai padėjo įtariamajam daug kartų patekti į viešbučio patalpas.

V. Capuką sausio 2 dienos vidurdienį prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ per specialiąją sulaikymo operaciją sulaikė Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai. Vyras ketino realizuoti dalį iš Seimo nario buto pagrobto turto.

Jis Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriais pareigūnams tapo žinomas 2010 metų kovo mėnesį, apvogęs Seimo nario Algimanto Salamakino butą tame pat viešbutyje. Už tai V. Capukas buvo nuteistas laisvės atėmimo bausme, kurią atlikęs buvo paleistas į laisvę 2012 metų kovo mėnesį.NAUJAUSI KOMENTARAI

stanislovas

stanislovas portretas
Na šitam duos tai pagal visą katuškę,išdrįso apvogti tautos vagis...

ES ar ESS?

ES ar ESS? portretas
Anglijoje neapmokestinamasis pajamų dydis (NPD) yra apie 3100 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. NPD Anglijoje didinamas kasmet nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. LIETUVOJE 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė NPD skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0!!! Klausimas. Kur yra LIETUVA? Europos sąjungos (ES) bendrijoje, ar Europos sukčių sueigoje (ESS)?

Kada LIETUVOJE išnyks dykaduoniai?

Kada LIETUVOJE išnyks dykaduoniai? portretas
Lietuvos viešasis sektorius yra didelė našta valstybės biudžetui. Apie 30% visų šalies dirbančiųjų yra valstybinio sektoriaus darbuotojai, tuo tarpu išsivysčiusiose pasaulio šalyse vidurkis apie 18%.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių