Kaukėti kauniečiai užpuolė ūkininką: vienas įsibrovėlis nušautas (dar papildyta)

Penktadienio rytą Prienų rajone, Kašonių kaime, ūkininkas vieną užpuoliką nušovė, o kitą sunkiai sužeidė.

Penktadienio rytą Prienų rajone įvykęs ginkluotas konfliktas, per kurį vienas žmogus nužudytas, yra policijai žinomų ir teistų kauniečių santykių aiškinimasis, teigia policija.

Policijos departamento duomenimis, 30-metis D.S. ir jo kaukėti užpuolikai, kurių vienas mirė Kauno klinikose, o kitas yra sunkios būklės, yra teisti anksčiau, tarpusavyje pažįstami.

Užpultasis D.S. ir vienas iš jį užpuolusių – J.B. – Suomijoje pernai atliko laisvės atėmimo bausmę už vagystę iš juvelyrinių dirbinių parduotuvės.

Pagrobti dirbiniai iki šiol nėra rasti, todėl neatmetama versija, kad ginkluotas konfliktas, per kurį D.S. apšaudė ir sužeidė užpuolikus, kilo siekiant pasidalyti grobį.

Pranešimą apie užpuolimą Prienų rajone, Kašonių kaime, policija gavo penktadienį 7.12 val. – D.S. pranešė, kad jį užpuolė kaukėti, ginkluoti asmenys, vilkintys neperšaunamas liemenes. Gindamasis jis panaudojo savigynai išduotą pistoletą ir sužeidė užpuolikus.

Jie išgabenti į Kauno klinikas. Medikai žurnalistams pranešė, kad vienas iš jų, J.B., ligoninėje mirė dėl vidinio kraujavimo, antrojo – M.K. – būklė sunki.

D.S. turi žemės Prienų rajone, yra užsiregistravęs kaip jaunasis ūkininkas, bet jam priklausančioje žemėje neūkininkauja.

Prienų rajono policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką ir nužudymo.

Anot policijos pranešimo, Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas D.S. 2009 metų birželį išdavė leidimą laikyti (nešiotis) ginklus. Leidimas galioja iki 2014 metų birželio. 2009 metais minėtas asmuo buvo neteistas, administracine tvarka nebaustas, policijos operatyvinėje įskaitoje neįrašytas. Jis pateikė gydytojų komisijos pažymą, kad neserga ligomis ir neturi fizinių trukumų trukdančių elgtis su ginklais, taip pat, kad nėra įrašytas į įskaitą dėl narkomanijos ir neserga psichinėmis ligomis.

Prienų rajono policijos komisariato Organizacinės grupės vyresnysis specialistas Arūnas Malinauskas portalui kaunodiena.lt teigė, kad policijai gerai žinomi tiek nukentėjusieji, tiek šaudęs vyras. Jie taip pat žinomi ir užsienio šalių teisėsaugai. Visi trys įvykyje dalyvavę asmenys – kauniečiai.

Tuo tarpu sunkiai sužalotas vyriškis parodymus duoti atsisakė. Šiuo metu jis gydomas Kauno klinikose. Jo palata saugoma policijos pareigūnų.

Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriaus vadovas Kęstutis Stašaitis teigė, kad sužaloto paciento būklė stabili, jis sąmoningas, vidinio kraujavimo nėra.

„Jis guli stacionariame skyriuje. Šautinės žaizdos visada gali kelti komplikacijų riziką. Gydytojai spręs, ar jam bus reikalinga operacija“, – kalbėjo jis.

Medikas teigė negalįs atskleisti jokių konkretesnių detalių apie sužalojimus be artimųjų sutikimo.

Užpuolikus apšaudęs sodybos šeimininkas juos uždarė į lauko virtuvę ir laukė, kol atvyks policija. Pareigūnai atvyko per 10 minučių.

Vienas užpuolikų sąmoningos būklės į Kauno klinikas atvežtas šiandien 10 val., kitas atgabentas valandą anksčiau, bet ištiktas klinikinės mirties.

„Jam bandyta suteikti pagalbą, tačiau nesėkmingai“, – pasakojo K.Stašaitis. Vyras mirė dėl vidinio kraujavimo, o tikslesnį lemtingų žaizdų pobūdį pateiks ekspertai.


Šiame straipsnyje: Prienų rajonasperšovėginklas

NAUJAUSI KOMENTARAI

tam www

tam www portretas
kas tau nepatinka? Kad vienas banditas nušautas, o kitas gal neišgyvens? Jei užpultasis gynėsi, tai gerai padarė, nes savo jau atsėdėjo ir daugiau nusikaltimų nedarys. Jei darys, jis atsidurs kalėjime arba jį nušaus kiti sėbrai. Tačiau banditų gailėtis neverta, tuo labiau lygintis su JAV, į kurią priplūdo banditų iš viso pasaulio.

Siūlymas policijai

Siūlymas policijai portretas
Reikėjo pribaigti ir nukentėjusį su kitu banditu kartu,Lietuvos gyventojai būtų dėkingi dėl to...

Artas

Artas portretas
Vienu banditu mažiau Lietuvoje.Tai puiki žinia......Jeigu mes kiekvieną dieną gautume po tokią naujieną,tai gal po keletos metų būtų saugiau ir ramiau gyventi,nes teisinės priemonės saugumo neužtikrina ir palankios bandiūgom.
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių