Prakeiktame name – tėvo ir sūnaus mirtys

Armagedono pranašystėmis garsėjančiu Jehovos tikėjimu žavėjęsis jaunuolis specifiškai suvokė savo misiją – Plungės rajone kirviu užkapojo pagyvenusį vyrą ir jo sūnų.

Armagedono pranašystėmis garsėjančiu Jehovos tikėjimu žavėjęsis jaunuolis specifiškai suvokė savo misiją – Plungės rajone kirviu užkapojo pagyvenusį vyrą ir jo sūnų. Ši siaubinga žmogžudystė įvyko name, kuriame prieš keletą metų krosnyje buvo sukūrenta dalis merginos kūno.

Policijai pasidavė pats
Įtariamasis Ernestas Paulauskas ketvirtadienį po pietų pats atėjo į vietos policijos komisariatą ir prisipažino padaręs šiurpų nusikaltimą.

Tą pačią dieną Plungės rajono Žvirblaičių kaimo žmonės atkreipė dėmesį, kad jau kelias dienas nemato Mončių sodybos gyventojų, o jų gyvuliai seniai nešerti.

Tikrindami informaciją apie šeštadienį čia įvykdytą žmogžudystę, policininkai apsilankė atokioje sodyboje, kurioje gyveno 67-erių Steponas Mončys ir 31-erių jo sūnus Algirdas.

Pastaruoju metu jiems darbuotis padėdavo iš Šiaulių atvykęs smulkaus sudėjimo 20-metis E.Paulauskas.
Vyrus kapojo miegančius

Nužudytųjų kūnai rasti namuose, skirtinguose kambariuose. Panašu, kad abu buvo užklupti besiilsintys. Pastebėtos kirstinės žaizdos vyresniojo velionio veide ir kakle, jaunesniojo – kakle, šone ir nugaroje.

Gali būti, kad sunkių sužalojimų patyrę vyrai mirė kankinama mirtimi.

Vakar Klaipėdos rajono apylinkės teismas leido suimti įtariamąjį šiomis žmogžudystėmis E.Paulauską trims mėnesiams.

Vaikinas buvo linkęs į Jehovos liudytojų ideologiją. Jo socialinio tinklalapio profilyje yra pasakojimas apie JAV kalėjimuose besilankančius šios religinės bendruomenės atstovus, bendraujančius su žiauriausiais nusikaltėliais.

Iš namų dingo kompiuteris, pasigesta ir elektrinio pjūklo.

Auką uždaužė kuolu
Žvirblaičių kaimo žmonės kalba, kad Mončių sodyba, ko gero, prakeikta. Čia anksčiau buvo įvykdytas kitas žiaurus nusikaltimas.

Sodybos šeimininkų sūnus A.Mončys daugiau nei prieš dešimtmetį tapo šiurpaus nusikaltimo kaltininku, o atlikęs bausmę ir sukūręs šeimą pats buvo nužudytas.

2002 m. sausį tada dar 19-metis A.Mončys savo tėvų namuose pradėjo kabinėtis prie 23-ejų pas tetą atvykusios Rasos Stuopelytės. Sodyboje tądien buvo girtaujama. Mergina nuo Algirdo bandė bėgti ir šauktis pagalbos. Tada vaikinas ją pavijo ir uždaužė kuolu.

Nužudytosios kūno jis bandė atsikratyti degindamas krosnyje, tačiau visas lavonas į prakurą netilpo, tad apdegusį kūną žudikas susuko į brezentą ir išmetė į melioracijos griovį.

Nuteistas už šį nusikaltimą A.Mončys už grotų praleido devynerius metus.

Žiauriai mušė žmoną
Grįžęs ėmėsi ūkininkauti. Ūkyje gerokai trūko tvarkos, tėvas ir sūnus augino kelis žirgus, kiaulių, ančių, vištų, nutrijų.

Netrukus vyras susirado 12 metų jaunesnę merginą ir ją vedė. Tačiau jau pati poros bendro gyvenimo pradžia buvo nelaiminga – dar prieš vestuves vyras pradėjo mušti išrinktąją.

Šių metų kovą už smurtą prieš nėščią sutuoktinę A.Mončys buvo nuteistas lygtine bausme, o moteris išvažiavo pas savo tėvus į Šiaulius. Tačiau su sutuoktiniu dažnai bendraudavo telefonu.

Moteris negalėjo susisiekti su vyru nuo praėjusio šeštadienio ir jau buvo pradėjusi nerimauti.

Kaimo žmonės žinojo, kad būdamas girtas A.Mončys tapdavo nevaldomas ir labai agresyvus.

Kas atsitiko šeštadienį, kodėl smulkaus kūno sudėjimo vaikinas prieš poilsio atsigulusius tėvą ir sūnų griebėsi kirvio, dar aiškinamasi.


Šiame straipsnyje: žmogžudystėPlungės rajonas

NAUJAUSI KOMENTARAI

zurnalistei Daivai

zurnalistei Daivai portretas
Idomu, gerb zurnaliste Daiva, is kur Jus zinote apie Ernesto savo misijos suvokima - gal Jus ji apklausete? Ar priemete savas prielaidas?
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių