Klaipėdos savaitė patrulių akimis

Kadangi policijos pareigūnų darbas ne visuomet regimas visuomenės, Patrulių rinktinė trumpai informuoja, ką jos pareigūnai veikė, kokius įtariamus nusikaltėlius sulaikė šią darbo savaitę. Tarp pastarųjų moters skriaudikas, narkotikų prekeiviai, mušeikos ir nepilnametis su ginklu.

Antradienį patruliuojant, apie 13.15 val., gautas pranešimas , kad Naujakiemio 6-101 yra sumušta moteris. Atvykę prie įėjimo į laiptinę patruliai pastebėjo nemažai kraujo, taip pat kraujo dėmių buvo ir laiptinėje. Moteris buvo rasta minėtame bute su sumušimo požymiais. Nukentėjusiąją, 36 metų D.D., išsivežė greitosios ekipažas. Ant laiptų sėdėjo, įtariamai sumušęs moterį, vyriškis ir du kaimynai, kurie matė, kaip šis vyras buvo prispaudęs nukentėjusiąją prie sienos. 45 metų A.Č. sulaikytas ir pristatytas į 2 PK.

Trečiadienį, 18.45 val., gautas pranešimas, kad Jaunimo g. 4, prie parduotuvės, grupė jaunuolių spardo žmogų. Nurodytoje vietoje pareigūnai  rado smarkiai sumuštą 38 metų D.S., kuris buvo kruvinas ir negalėjo atsikelti nuo žemės. Jis tik paaiškino, kad  jį sumušė grupė „piemenų“. Vieną asmenį, kuris mušė šį žmogų, patruliai  sulaikė  netoliese. Tai 19 metų A.K.: jaunuolio rankos buvo kruvinos, ir jį pažino nukentėjęs žmogus. Nukentėjusysis paaiškino, kad kiti du jaunuoliai, kurie jį mušė, pasišalino į Jaunimo g. 4 namo laiptinę. Išsiaiškinta, kad  jaunuoliai gali būti viename bute. Ten ir sulaikyti abu įtariamieji, nukentėjęs vyras juos pažino. Sulaikyti: 22 metų T.K. ir 20 metų  V.S. Visi sulaikytieji iš pažiūros buvo neblaivūs. Nukentėjusį pilietį greitoji nuvežė į ligoninę.

Ketvirtadienį  patruliuojant, apie 13.30 val., iš Vyriausiojo policijos komisariato budėtojo gautas pranešimas , kad Gegužės - Plytų g. sankryžoje stovi „Rover“ ir BMW automobiliai, kuriuose, kaip įtariama, prekiaujama narkotinėmis medžiagomis. Atvykus minėtu adresu, buvo aptiktos nurodytos mašinos bei jose sėdintys asmenys. Automobilyje „Land Rover“, prie vairo, sėdėjo 29 metų M.N. Atlenkę minėto automobilio saulės šviesos apsaugos skydelį, patruliai aptiko popieriuje sulankstytą sausą augalinės kilmės rudai žalią susmulkintą mišinį. Kilo įtarimas, kad  tai - narkotinė medžiaga. Vairuotojo paklausus, kieno šis mišinys ir iš kur jį gavo, šis paaiškino, kad įsigijo jį kažkokioje arbatinėje. Šis pilietis ir kiti su juo buvę asmenys pristatyti į  1 PK. BMW mašinoje sėdėję asmenys taip pat pristatyti į 1 PK, įtariant, kad ir jie gali turėti narkotinių medžiagų. Sulaikyti: 25 metų R.D., 32 metų J.P.,  29 metų M.N., 25 metų A.R., 32 metų V.P., 34 metų A.Ž.

Ketvirtadienį, 21.40 val., patruliuodami Naikupės g., prie prekybos centro kampo, patruliai pamatė įtartiną jaunuolį. Nutarus patikrinti jo asmenybę ir paprašius  pateikti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus, jaunuolis atsakė jų neturįs. Vaikinas elgėsi įtartinai. Atlikus paviršutinę apžiūrą , bliuzono kišenėje rastas dujinis revolveris „Magnum ME 38“ , 9 mm,  užtaisytas 4 neiššautais šoviniais. Paklausus, ar jis turi šaunamojo ginklo įsigijimo dokumentus, jaunuolis atsakė, kad neturi, mat nusipirko revolverį iš nepažįstamo vyriškio. 17 metų E.J., sulaikytas ir pristatytas į 2 PK, kadangi nepilnamečiams turėti ginklą, net ir dujinį, įstatymų neleidžiama.

Penktadienį patruliuojant, apie 05.00  val., pareigūnams pranešta, kad Taikos pr. 64, prie naktinio klubo vyksta muštynės.  Atvykę lauke patruliai pamatė apsaugos darbuotoją, kuris buvo sulaikęs vieną asmenį. Darbuotojas paaiškino, kad lauke prie klubo kilo muštynės, kur du piliečiai užpuolė vieną asmenį. Abu įtariamieji sulaikyti ir pristatyti į 2 PK. Sulaikyti 20 metų D.B. ir 27 metų D.N. Ir nukentėjusysis, ir apsaugos darbuotojas turėjo jiems pretenzijų.  


Šiame straipsnyje: nusikaltimai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių