Į Nidos kelio postą atvažiavo vandeniu varomas automobilis?

Pastarosiomis dienomis Nidos kelio poste muitinės pareigūnai kone kasdien išaiškina po atvejį, kuomet nustatoma, jog įsigudrinę Lietuvos piliečiai dujų balionuose gabena ne tik automobiliams skirtas dujas, bet ir benziną. Tačiau net ir daug ko mačiusius muitinės pareigūnus nustebino pirmadienį išaiškintas atvejis, kuomet, kaip spėjama, automobilio kuro bake buvo gabenti ne degalai, o į vandenį panašus skystis.

Pirmadienį (vasario 27 d.) tikrinant dažnokai į Kaliningrado sritį važinėjančio 44 m. neringiškio N. D. vairuojamą lengvąjį automobilį VW Passat, šios transporto priemonės kuro bako turinys iš tiesų nustebino daug ko mačiusius pareigūnus. Iš Lietuvos Respublikos į Kaliningrado sritį išvažiuojantis vyriškis muitinei raštu deklaravo, kad draudžiamų, ribojamų prekių ar daiktų negabena, kad automobilio kuro bake yra 70 litrų benzino. Muitinio tikrinimo metu nustatyta, kad VW Passat kuro bake teliūskuoja skystis, greičiau primenantis vandenį, o ne benziną. Muitinės pareigūnai puikiai suprasdami, kad benzinu ir dujomis varomas automobilis negali važiuoti varomas vandeniu, atliko išsamų automobilio patikrinimą. Jo metu nustatyta, kad kuro bakas buvo be siurblio ir, kad jis apskritai nebuvo prijungtas prie automobilio kuro sistemos.

Kilus įtarimams ir siekiant išsiaiškinti situaciją, paimti mėginiai skysčio sudėčiai nustatyti. Lengvasis automobilis VW Passat – sulaikytas.

Tą pačią dieną Nidos kelio poste išaiškintas dar vienas atvejis, kuomet dujų balione vėl gabentas benzinas. 40 m. A. P. vairuojamame automobilyje AUDI, atvykusiame iš Kaliningrado srities, muitinės pareigūnai taip pat aptiko įmontuotus du dujų balionus. Viename jų A. P. neteisėtai gabeno apie 60 litrų benzino. Pažeidėjui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, automobilis AUDI – sulaikytas.

Automobilis, kurio viename iš dujų balionų buvo gabenamas benzinas, Nidos kelio poste sulaikytas ir vakar (vasario 28 d.).  Iš Kaliningrado srities automobiliu MB į postą atvykęs 34 m. klaipėdietis P. B. muitinės pareigūnams žodžiu deklaravo, kad jo vairuojamo automobilio kuro bake yra 80 litrų benzino, kad jis gabena 10 litrų benzino papildomoje talpoje, 2 pakelius rusiškų cigarečių bei litrą brendžio „Napoleon“. Tačiau detalaus tikrinimo metu muitinės pareigūnai kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais išaiškino, kad MB, varomame benzinu bei dujomis, yra sumontuoti du dujų balionai, kurių vienas užpildytas apie 30 litrų benzino. Už šį pažeidimą vairuotojui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, o automobilis – sulaikytas.

Muitinė įspėja, kad vykstant per Lietuvos Respublikos valstybės sieną už neteisingą duomenų pateikimą muitinei, kontrabandos būdu gabentą kurą ir kitas prekes gresia nemažos baudos su prekių ir jų gabenimo priemonės konfiskavimu.


Šiame straipsnyje: nelegalus kurasmuitinė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Dd

Dd portretas
Tai jeigu nustatis kad ten vanduo .o ne benzinas kas nuostolius kompensos?

iuhcan

iuhcan portretas
Ubagai iš ubago lazdą atima, fu. Aš būsiu kažkelioliktas nekenčiantis šitos valstybės,

Vaidas

Vaidas portretas
Žmogelis kontrobanda gabeno lochatroninį poliarizuotų molekulių vandenį sveikatai gydyti.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių