Druskininkų policininkai šaudydami vaikėsi neblaivų vairuotoją

Druskininkų policininkai vėlų pirmadienio vakarą vaikėsi nuo jų sprukusį neblaivų automobilio vairuotoją, vežusį du keleivius.

Po gaudynių, per kurias pareigūnams teko panaudoti tarnybinį ginklą, bėgliai buvo sulaikyti.

Kaip pranešė Alytaus apskrities policija, apie 22.30 val. Druskininkų policijos komisariato budėtojas gavo pranešimą, kad Gardino gatvėje, automobilyje „Audi 80“, sėdi du jaunuoliai ir viena mergina, kurie gali būti neblaivūs.

Į policiją paskambinusiam vyrui kilo įtarimas, kad ši trijulė gali važiuoti automobiliu, todėl jis apie tai pranešė policijos pareigūnams. Policijos ekipažas, nespėjęs atvykti į įvykio vietą, Veisiejų gatvėje sutiko priešpriešais atvažiuojantį automobilį „Audi 80“, apie kurį pranešta teisėtvarkininkams.

Pastebėję šį automobilį, pareigūnai įjungė garso ir šviesos signalus, bet automobilio vairuotojas padidino greitį ir nuvažiavo Veisiejų gatve.

Pareigūnai pavijo pasprukti mėginusį automobilį, tačiau pastarasis neketino stoti ir niekaip nereagavo į patrulinio automobilio garso bei šviesos signalus.

Važiuodamas per Viesiejų ir Ateities gatvių sankryžą, automobilis „Audi 80“ kliudė iškilioje saugumo salelėje buvusį kelio ženklą ir jį sugadino.

Išvažiavusį už miesto automobilį policininkai mėgino aplenkti, tačiau pastarojo vairuotojas, pavojingai manevruodamas kelyje, to padaryti jiems neleido.

Į pagalbą atskubėjo dar vienas policijos automobilis. Privažiavęs Leipalingio miestelyje esantį žiedą, „Audi 80“ automobilio vairuotojas žiedu važiavo prieš eismą. Pravažiavęs Leipalingį, automobilis nulėkė link Kapčiamiesčio.

Persekiojimą vykdę pareigūnai, pasinaudodami patruliniame automobilyje esančia garsine įranga, perspėjo vairuotoją, kad, jei pastarasis nesustos, bus panaudotas šaunamasis ginklas. Tačiau po trijų įspėjamųjų šūvių sprunkančio automobilio vairuotojas nesustojo.

Tuomet už persekiojamo automobilio važiavęs policijos ekipažas imitavo, kad ketina automobilį lenkti iš dešinės pusės, siekdamas užkirsti jam kelią, sprunkančio automobilio vairuotojas irgi pasuko į dešinę. Pro atsilaisvinusį tarpą iš kairės pusės antras policijos automobilis aplenkė „Audi 80“ automobilį, lėtindamas greitį ir blokuodamas jam kelią.

Už 25 kilometrų nuo Druskininkų miesto pareigūnai sustabdė nuo jų sprukusį automobilį.

Juo važiavo du jaunuoliai, gyvenantys Lazdijų rajone, Kapčiamiestyje, ir marijampolietė mergina. Visi buvo neblaivūs. Vairuotojui, gimusiam 1987 metais, nustatytas 2,06 promilės girtumas, be to, jis neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę.

Automobilio keleiviui nustatytas 3,02 promilės girtumas. Mergina, gimusi 1993 metais, į alkoholio matuoklį įpūtė 1,44 promilės.

Automobilis „Audi 80“ priklauso Lazdijų rajono gyventojui.

Visi trys įvykio dalyviai buvo pristatyti į Druskininkų policijos komisariatą, įvykio aplinkybes tiria policijos pareigūnai.


Šiame straipsnyje: vairuotojaiGirtumasblaivumas

NAUJAUSI KOMENTARAI

jonas

jonas portretas
visa laimė kad patys save neišsišaudė

kubiliaus draugas

kubiliaus draugas portretas
reik uzdraust saudyt tiems saulems nes tik per atsitiktinuma jie nenusove kokio praeivio kada jie supras kad filmas ir realybe yra skirtingi dalykai is pistoleto lengviau pasaut koki nekalta praeivi negu pazeidejo ratus uzdraust butinai saudyt miesto ribose kiek jie yra nusove nekaltu zmoniu
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių