Bokso ringe išgarsėjęs barmenas sudaužytas gatvėje

Neseniai garbingoje kovoje bokso ringe atsilaikęs prieš tris varžovus, 17 metų prie baro dirbantis kaunietis Vytautas Binkis gatvės muštynėse prieš du vyrus patyrė smegenų sužalojimą, jam buvo sužalota akis, sulaužyta nosis.
Uvertiūra – užkliudyta kėdė
Vasario 16-osios vakarą V.Binkis viename Kauno senamiesčio barų klausėsi koncerto. Po to su pažįstamu nuėjo į netoliese esantį barą "Pas Stanley".
"Pirmame bare buvau išgėręs nedidelį bokalą alaus, čia užsisakėme dar po bokalą, bet nespėjome išgerti, – nekonfliktiškas 34 metų vyras iškart pabrėžė, kad tą dieną ir naktį daugiau alkoholio nevartojo. – Tuo metu iš baro ėjo du jauni vyrai. Vienas jų šiurkščiai kojomis užkliudė kėdę, ant kurios sėdėjau."
"Būčiau pasitraukęs, reikėjo paprašyti", – pasisukęs į vyrus pasakė V.Binkis.
"Kas yra, gaidy, einame pasiaiškinsime!" – iškart agresyviai pareiškė vyrai.
"Gal nereikia?" – barmenas V.Binkis, kuris su pertraukomis yra lankęs bokso treniruotes, o dabar treniruoja merginų ir vaikinų grupę, buvo nusiteikęs taikiai.
"Einam, einam, gaidy!" – po šių žodžių V.Binkiui teliko atiduoti pažįstamui akinius ir eiti iš baro.
Smūgiai iš nugaros
Vos išėjus iš baro, dar ant laiptų, pirmas vyras pradėjo kumščiuotis su barmenu, tačiau staiga antrasis jo draugas V.Binkiui smogė į akį.
"Pargriuvau, atsikėliau ir pradėjome muštis, – pasak V.Binkio, kol jis smūgiavosi, kelis kartus pargriovė ir laukė, kol atsikels pirmasis užpuolėjas, antrasis iš nugaros dar kartą stipriai trenkė jam į galvą. – Taip naktį liudininkų akivaizdoje mušėmės bene dešimt minučių, kol atvažiavo policija."
Iš policijos V.Binkis buvo išvežtas į Kauno klinikas: jam buvo sulaužyta nosis, prakirsta akis. Vėliau, jau automobiliu važiuodamas namo, jis pasijuto prastai, todėl nuėjo į Respublikinę Kauno ligoninę (buvusi trečioji) ir ten buvo nusiųstas į Kauno klinikinę ligoninę. Jam buvo diagnozuotas ir smegenų sutrenkimas.
Atsilaikė prieš sportininkus
"Jie buvo neblogai apsirengę, pasikvėpinę brangiais kvepalais, turėjo brangius išmaniuosius telefonus, buvo su dviem išsipusčiusiomis merginomis", – apie nakties priešus pasakojo pareiškimą policijai parašęs V.Binkis.
"Pikta tai, kad šie vyrai nesilaikė garbingos kovos taisyklių. Tebūnie dviese, bet kai mušasi iš nugaros – tokių dalykų atleisti negalima. Tai – sadizmas. Kas būtų, jei jie muštųsi su kokiu studentu ir nesportavusiu žmogumi? Užmuštų?" – klausė bokso ringe sportinės patirties turintis vyras.
Kaunietis barmenas V.Binkis išgarsėjo vasario pradžioje, kai metė iššūkį trims varžovams: bokso ringe Vytautas išsilaikė ant kojų šešis raundus, trukusius po tris minutes, prieš tris taip jo ir nenokautavusius sportininkus.

Šiame straipsnyje: chuliganaisužalojimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Neli

Neli portretas
Sveik mielas zmogau, tokius erelius reiktu susodinti, tikri :Gaidziai: jei tik tesugeba is nugaros atakuoti, neverti net vyro vardo

mentas

mentas portretas
as tai tokiem ducham neatleisciau,is karto reikejo parasyti zajava,gryni zasiai jei tik sugeba mustis is nugaros netiketai

idekit nuotraukas

idekit nuotraukas portretas
Paskelbkit pavardes ir idekit nuotraukas tu gaideliu, kas per "svarbios" asabos, kad slepiat juos? O mergeles irgi geros, stovejo ir "zavejosi" dviese, ir dar is uz nugaros musancius zmogu
VISI KOMENTARAI 61
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių