Kaune automobilis rėžėsi į namą, pėsčiasis per stebuklą liko gyvas

Kaune, prie Danų gatvėje esančio 11 namo, susidūrus dviem automobiliams nukentėjo du žmonės.

Pranešimas apie nelaimę buvo gautas 10 val. 42 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112.

Policijos duomenimis, 66 metų „Renault Laguna“ vairuotojas E.B. nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio „Jeep Cherokee“. Jį vairavo 52 metų A.P. Liudininkų teigimu, „Renault“ vairuotojas teisinosi buvęs apakintas saulės.

Po smūgio džipas užlėkė ant šaligatvio, užvažiavo ant pėsčiojo ir trenkėsi į namą.

Namo savininkė Nijolė avarijos metu sakė buvusi kambaryje. Išgirdusi triukšmą moteris pamatė į virtuvę pro atidaras duris įkrentantį vyrą. Šio pėsčiojo koja liko prispausta džipo ratų. Galingam automobiliui įsirėžus į namo sieną, ji liko stovėti savo vietoje, apgadintos dailylentės.

Kaunietė Nijolė džiaugėsi, kad virtuvės duris paliko neuždarytas, nes per avariją nukentėjęs pėsčiasis galėjo būti prispaustas ir mirtinai sužalotas.

Į ligoninę išvežtas ne tik partrenktas 31 metų R.D., bet ir įtariamas avarijos kaltininkas „Renault“ vairuotojas. Jis skundėsi skausmais krūtinės srityje.

Kaip informavo greitosios medicinos pagalbos atstovai, nukentėjęs pėsčiasis pristatytas į Kauno klinikas. Jam sulaužyta koja, sutrenkta krūtinė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mangirdas

Mangirdas portretas
Nu geras,i mano sesės Vitos namą atsitrenkė. :(

ghm..

ghm.. portretas
Šio pėsčiojo koja liko po džipo ratais

saulius

saulius portretas
Viena iš daugelio avarijų priežasčių – ARTIMOSIOS ŠVIESOS dieną. Moksliškai įrodyta, kad dieną ARTIMOSIOS šviesos NE MAŽINA, O DIDINA AVARINGUMĄ, blogiau matomi pėstieji, dviratininkai, motociklininkai, pavėluotai pastebimi, arba iš viso nepastebimi „stop“ ir posukių žibintai, dėl ko įvyksta daugybė susidūrimų ir atsitrenkimų į stabdantį... Tik tie susidūrimai ar atsitrenkimai, dažniausiai, įvyksta prie sankryžų, šviesoforų, perėjų, kai greitis būna nedidelis, todėl nebūna aukų ar sužeistųjų. Tik apdaužomi automobiliai, o tokios avarijos nėra įskaitinės ir nerodomos ataskaitose. Deja, tai sunku suvokti mūsų Susisiekimo ministerijos veikėjams. Jiems svarbu, kad tik lavonų būtų mažiau, o tūkstačiai sudaužytų automobilių - absoliučiai neįdomūs menkniekiai... Austrijoje važinėjimas su dieną įjungtais žibintais buvo atšauktas nuo 2008-01-01. Priežastys - ne tik padidėjęs po šviesų įjungimo avaringumas, bet ir dažniau dėl elektros instaliacijos gedimų užsidegantys automobiliai. Instaliacija nepritaikyta nuolatiniam artimųjų šviesų naudojimui, todėl laidai greitai sensta, perkaista sujungimų vietose - ir gaisras... Tai buvo nustatyta ekspertų ir aprašyta Austrijos spaudoje. Išjungus šviesas, avarijų sumažėjo. Negana to, artimosioms šviesoms per 5 val. 1 automobilis sunaudoja apie 1 ltr. degalų, neprikausomai nuo greičio, stovi spūstyje, ar važiuoja. MIESTUOSE PIKO VALANDOMIS, kai vidutinis greitis tėra 20-25 km/val., šviesoms tenkanti dalis sudaro 0,8-1 ltr./100 km. Taigi, jeigu be šviesų jūsų automobilis mieste sunaudoja 9 ltr/100 km, tai su šviesom – 10 ltr./100 km! Atitinkamai dešimtadaliu išauga ir aplinkos tarša ir nuostoliai jūsų piniginei. Tikslinga naudoti tik ekonomiškus LED DŽ, kurie įsijungia automatiškai, užvedus variklį, išsijungia, įjungus artimąsias šviesas. Pagal ES reikalavimus tokie žibintai privalomai montuojami nuo 2011 m. gaminamuose automobiliuose. ES direktyvos nenumato važinėjimo dieną su įjungtomis artimosiomis šviesomis.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių