Avarijos sukėlimu įtariamas S.Proninos žentas suimtas 20 parų

Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas trečiadienį 20-čiai parų leido suimti Arną Tumėną, kuris įtariamas sukėlęs avariją savaitgalį, kurioje nukentėjo trys policininkai ir du civiliai asmenys.

A.Tumėnas pasišalino iš įvykio vietos, policija įtaria, kad jis buvo neblaivus. Įtariama, kad avariją sukėlusį automobilį „Mercedes-Benz S320“ vairavo A.Tumėnas. Jis yra advokatės Svetlanos Proninos žentas.

Pirmadienį įtariamasis buvo sulaikytas dviem paroms. Trečiadienį prokuratūra kreipėsi į teismą dėl įtariamojo suėmimo. Paprastai įtariamieji po nusikaltimo padarymo suimam, kad jie pasislėptų no atsakomybės, nedarytų naujų nusikaltimų ar nebandytų paveikti liudytojų.

BNS žinoma liudininkė Rasa V. (BNS tikroji vardas ir pavardė žinomi), peržvelgusi žiniasklaidoje skelbiamas nuotraukas, kuriose yra advokatės S.Proninos žentas A.Tumėnas, atpažino įtariamąjį.

„100 proc. - tas. Va dėl šito, tai aš galiu prisiekt. Kad tikrai jis, tai galiu duot ranką nukirst“, – BNS sakė Rasa V.

Iš pradžių policija buvo sulaikiusi automobilio savininkės sūnų, M.P. (gimęs 1973 metais). Jis taip pat buvo uždarytas į areštinę.

Kaip teigiama policijos pranešime, šeštadienį apie 18 val. 5 min. Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje ties Didlaukio gatve, automobilis „Mercedes Benz S320“, atsitrenkė į stovinčio su įjungtais švyturėliais tarnybinio automobilio „VW Jetta“, vairuojamo Vilniaus apskrities VPK Kelių patrulių rinktinės 2-osios kuopos 2-ojo būrio patrulio D.J. (gimusio 1982 m.), galinę dalį.

Nuo smūgio policijos patrulių automobilis pajudėjo ir atsitrenkė į priekyje jo stovėjusį sustabdytą automobilį "Mercedes Benz E280“.

Eismo įvykio metu sužaloti prie policijos automobilio stovėję automobilio "Mercedes Benz E280“ vairuotojas M.K. (gimęs 1954 m.), kuris dėl galvos smegenų sukrėtimo paguldytas į ligoninę, Vilniaus apskrities VPK Kelių patrulių rinktinės 2-osios kuopos 2-ojo būrio patrulis M.K. (gimęs 1981 m.) dėl galvos smegenų sukrėtimo taip pat paguldytas į ligoninę.

Vilniaus apskrities VPK Kelių patrulių rinktinės 2-osios kuopos 2-ojo būrio patrulė J.K. (gimusi 1987 m.) dėl krūtinės sumušimo ir žaizdos smakre paguldyta į ligoninę.

K.Lančinsko teigimu, policininkė sužalota lengviau, o policininkai sunkiau. Manoma, kad pasveikę jie galės tęsti tarnybą policijoje.

Tarnybinį automobilį vairavęs D.J. dėl galvos smegenų sukrėtimo paguldytas į ligoninę, automobilio „Mercedes Benz E280“ keleivė L.K. (gimusi 1972 m.) dėl galvos sumušimo gydoma ambulatoriškai.

Įvykio liudytoja Rasa V. BNS pasakojo, kad šeštadienio pavakare vaikščiodama stadione netoli Geležinio vilko gatvės, išgirdo susidūrimo garsą. Po kurio laiko iš prie gatvės esančio parkelio pasirodė maždaug 30-ties metų vyriškis, mūvintis baltomis kelnėmis. Jis buvo pusnuogis, be marškinėlių. Moters teigimu, viena jo ranka buvo sužalota, jis atrodė apsvaigęs.

Nepažįstamasis prašė sutiktosios leisti jam paskambinti telefonu. Jis aiškino buvęs užpultas, tačiau pasiūlius iškviesti policiją, primygtinai prašė to nedaryti. Jaunas vyras prašė niekam nepasakoti apie jį ir atsisakė, kad jam pagalbą suteiktų kiti stadione buvę žmonės.

Praėjus kelioms paroms pirmadienį vaikščiodama tame pačiame miškelyje liudininkė rado ant šakos pakabintus vyriškus kruvinus marškinius. Galimo įkaltį pirmadienį išsivežė policijos pareigūnai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sraigė

Sraigė portretas
Rezultate - jis nekaltas.

asc

asc portretas
Parasyta kaip prysikta atsiprasau.. be butelio ne suprasi aplinkybiu ir kas kaip ivyko cia.. normalia zmogiska kalba galima rasyti ar nemokam?

as

as portretas
suimt delto , kad suimt , kokio velnio , kaltininkas nustatytas , tegu sedi namie namu aresto salygom ir taupo musu punigus , ka tas suemimas dabar gali duoti , kazkokios nesamones .
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių