„Verslo A“ čempionai - „Kauno vandenys-ONNINEN“

Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) „Verslo A“ grupės ekipų čempionatą laimėjo „Kauno vandenys-ONNINEN“.

Šį sezoną „Verslo A“ pirmenybėse varžėsi dešimt stipriausių Kauno regiono įmonių krepšinio komandų. Ketvirtfinalyje „Kauno vandenys-ONNINEN“ 79:71 ir 89:74 įveikė „Kauno Policiją“, o „Kauno Jiesia-Etapas“ 69:52 ir 91:67 - „Helviną“. Pusfinalyje „Kauno vandenys-ONNINEN“ kiek netikėtai 84:82, 62:97 ir 95:85 nugalėjo reguliaraus sezono lyderę „Varaidą“, o „QUANTITAS-EGSTATA“ 65:83, 84:79 ir 75:74 palaužė irgi vieną favoričių „Kauno Jiesia-Etapas“ komandą.

Didžiajame finale „Kauno vandenys-ONNINEN“ (vadovas H.Pajaujis) 89:81 privertė kapituliuoti „QUANTITAS-EGSTATA“ (vadovas V.Dzešulskis) krepšininkus. Čempionams po 17 taškų pelnė S.Paukštys ir Š.Kryžius, po 14 - L.Ilijonskis ir M.Dimša. Vicečempionams 31 tašką pelnė K.Greičius, po 12 - N.Gurskas ir M.Kačenauskas. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas „Kauno vandenų-ONNINEN“ gynėjas S.Paukštys.

KKML „Verslo A“ grupės čempionei „Kauno vandenys-ONNINEN“ komandai atstovavo R.Ardaravičius, L.Bartninkas, M.Dimša, L.Ilijonskis, L.Ivanovas, Š.Kryžius, M.Lileikis, T.Matulevičius, S.Paukštys, N.Pranckevičius, D.Sujeta ir K.Sujeta.

Antrąją vietą užėmusioje „QUANTITAS-EGSTATA“ ekipoje žaidė P.Amataitis, H.Butkus, M.Buzas, P.Daukantas, K.Greičius, N.Gurskas, M.Kačenauskas, E.Vaičiūnas ir V.Dzešulskis.

Geriausiais viso sezono žaidėjais šiose komandose pripažinti Š.Kryžius ir K.Greičius.

Šiame straipsnyje: KKMLVerslo Akrepšinis