Svarus lietuvių indėlis į pergalę

Dešimtą pergalę dvyliktose Čekijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo kartu su vienuolikos komandų turnyro lydere Pardubicės BK JIP ekipa pirmaujantis Andriaus Šležo ir Beno Veikalo "BK Prostejov" klubas.

Šalies vicečempionai "BK Prostejov" krepšininkai svečiuose 86:66 (15:13, 29:21, 22:17, 20:15) sutriuškino aštuntojoje pozicijoje esančią Brno "Basketball" (3 pergalės ir 9 pralaimėjimai) ekipą.

B. Veikalas nugalėtojams pelnė 16 taškų, gynyboje atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo bei dukart prasižengė. Per 22 su puse žaidimo minutės (22:33) jis pataikė 2 tritaškius iš 3, 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

A. Šležo sąskaitoje - 15 (tritaškiai 1/4, dvitaškiai 5/8, baudos 2/2) taškų, 3 po krepšiais sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 3 pražangos (27 min. 39 sek.).

19 taškų prie pergalės prisidėjo Kyle'as Landry'is, po 12 - Jaroslavas Prašilas ir Radoslawas Hyžy'is.

Trečiąją vietą pirmenybėse užimantis Novy Jičyno "Unibon" (9/3) klubas su Vaidotu Pečiuku išvykoje 106:76 (26:13, 23:22, 29:22, 28:19) sutriuškino septintojoje pozicijoje esančius "BC Kolin" (5/7) krepšininkus.

Lietuvos krepšininkas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą prasižengė. Per nepilną 21 žaidimo minutę (20:41) V. Pečiukas pataikė 2 tritaškius iš 4 bei 1 dvitaškį metimą iš 3.

22 taškus nugalėtojams pelnė Robertas Šarovičius, 21 - Emmanuelis Ubilla, 15 - Wesley'is Channelsas, 12 - Ondrejus Šoška, 11 - Dušanas Pandula.