Studentai metė iššūkį „Žalgiriui“

Antradienio vakarą Kauno sporto halėje iškilmingai atidarytas Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezonas.

Kauno sporto halėje vykusioje šventėje susitiko Europos universitetų triskart čempionai Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkai ir Kauno „Žalgirio" komanda.

Draugiškas rungtynes, kuriose buvo žaidžiami keturi kėlinukai po aštuonias minutes, 75:65 laimėjo Kauno „Žalgiris".

Lygos atidarymo rungtynėse „Žalgirio" gretose negalėjo žaisti rankos traumą patyręs Mantas Kalnietis, kuris, kaip ir kitas žalgirietis Jonas Mačiulis bei Kauno ekipos vyriausiasis treneris Rimantas Grigas, pernai su Lietuvos studentų rinktine laimėjo pasaulio universiados aukso medalius.
Europos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkai ilgai erzino  „Žalgirį", vienu metu įgijo šešių taškų pranašumą ir pirmavo iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos (18:15). „Žalgiris" rezultatą persvėrė tik antrojo kėlinuko pabaigoje (34:33). Ketvirtojo kėlinuko pabaigoje žalgiriečiai įgijo apčiuopiamą persvarą. ir draugiškas rungtynes rezultatu 75:65.

„Žalgirio" gretose rezultatyviausi buvo Dainius Šalenga ir Jonas Mačiulis, kurie pelnė po 12 taškų, Marcusas Brownas, Žygimantas Janavičius ir Radko Vada pridėjo po 11 taškų. VDU komandoje 16 taškų pelnė Valdas Dapkus.

Šiame straipsnyje: Žalgirisstudentaikrepšinis