Š.Jasikevičiaus klubas išlygino finalo serijos rezultatą

Ketvirtadienį antrosiose Graikijos krepšinio pirmenybių finalo rungtynėse čempionės titulą ginanti Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos“ komanda namuose 81:79 (20:19, 18:22, 29:18, 14:20) įveikė Eurolygos čempioną bei reguliariojo sezono nugalėtoją Martyno Gecevičiaus Pirėjo „Olympiacos“ klubą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Pirmąsias serijos rungtynes 84:76 (15:20, 26:13, 17:19, 26:26) laimėjo namuose žaidę „Olympiacos“ krepšininkai.Š. Jasikevičius nugalėtojams pelnė 8 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 23 minutes (22:55) jis pataikė 1 dvitaškį iš 5 bei visus 6 baudų metimus.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką nugalėtojų gretose žaidė Dimitris Diamantidis (23 tšk.), Kostas Kaimakoglou bei Mike'as Batiste (po 11 tšk.).M. Gecevičius į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 8 taškus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir triskart prasižengė.

Per nepilnas 23 minutes (22:41) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 6 bei vienintelį mestą dvitaškį.18 taškų pralaimėjusiems pelnė Kyle'as Hinesas, 11 - Kostas Papanikolaou, po 10 - Vassilis Spanoulis ir Georgios Printezis.

Trečiosios serijos rungtynės Pirėjuje bus žaidžiamos sekmadienį.Nuo 1998-1999 metų sezono prasidėjusioje finalo serijoje jau tryliktą kartą dalyvausiantys „Panathinaikos“ krepšininkai dėl čempiono titulo septintą kartą iš eilės varžosi su Pirėjo „Olympiacos“ klubu.32 kartus šalies čempiono titulą iškovojęs „Panathinaikos“ klubas finalo seriją laimėjo paskutiniuosius devynerius metus iš eilės, o devynis kartus šalies pirmenybes laimėjusiems „Olympiacos“ krepšininkams tai paskutinį kartą pavyko 1997-aisiais.