„Rockets“ po įtemptos kovos įveikė „Thunder“ (D.Motiejūno komentaras)

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Jamesas Hardenas atvedė Hjustono „Rockets“ (30-26) ekipą į pergalę namie 122:119 (36:29, 21:33, 30:30, 35:27) prieš NBA vicečempionę Oklahomos „Thunder“ (39-15) komandą.

Kelią į pergalę aikštės šeimininkams nutiesė net 46 taškus surinkęs Hardenas. Net 16 taškų jis įmetė svarbiausiu ekipai metu – ketvirtajame kėlinyje.

„Thunder“ krepšininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo galingu spurtu 15:6, susikrovė dviženklį pranašumą (112:105) ir atrodė, kad pergalė jiems – pasiekiama ranka.

Tačiau aikštės šeimininkai rankų nenuleido. Hardenas ir Linas pataikė tris tritaškius paeiliui ir padėjo „Rockets“ atsitiesti.

Aikštės šeimininkai į „Thunder“ krepšį įmetė 15 tritaškių iš kurių net 8 pataikė pirmajame kėlinyje. Sužaidus 9 minutes „Rockets“ pirmavo 29:17 ir savo sąskaitoje turėjo net 8 taiklius tolimus metimus iš 11.

Nors po pertraukėlės „Thunder“ susigrąžino ką praradusi, jos gynėjams nepavyko sulaikyti Hardeno. Oklahomos klubo negelbėjo nė trigubą dublį surinkęs Kevinas Durantas, nei per plauką nuo jo likęs Russellas Westbrookas.

Antrą kartą šį sezoną rungtynes pirmajame kėlinyje pradėjęs Donatas Motiejūnas nugalėtojams per 5 minutes pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, užsidirbo 1 bloką ir 1 kartą suklydo.

Trenerio pasitikėjimo lietuvis sulaukė po to, kai vasario 14 d. rungtynėse su Los Andželo „Clippers“ ekipa per 15 minučių pelnė 13 taškų.

Tai buvo pirmoji „Rockets“ pergalė prieš „Thunder“ šį sezoną. Pirmuosius du mačus Oklahomos klubas laimėjo daugiau nei įtikinamai – 120:98 ir 124:94.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 46 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Jeremy Linas 29 (8 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 19.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 28 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Thabo Sefolosha 28, Kevinas Durantas 16 (12 atk. kam., 11 rez. perd.), Serge'as Ibaka 16 (7 atk. kam.), Kevinas Martinas 15.