R.Butauto auklėtiniai pergalę iškovojo tik po trijų pratęsimų

Trečiąją pergalę iš eilės 2011-2012 metų Latvijos krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą devynių komandų turnyre užimantis Ramūno Butauto treniruojamas čempionas Rygos VEF klubas su Antanu Kavaliausku, šeštadienį namuose tik po trijų pratęsimų 115:101 (17:18, 12:15, 20:19, 19:16, 13:13, 15:15, 19:5) palaužęs trečią vietą užimančius "BK valmiera" (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų, po krepšiais atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei prasižengė 4 sykius. Per 24 žaidimo minutes (24:05) A. Kavaliauskas pataikė 3 dvitaškius iš 8 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.

27 taškus nugalėtojams pelnė Curtis Millage'as, 26 - Kristapas Janičenokas, 19 - Gatis Jahovičas, 17 - Marque'as Perry'is.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Ernestas Kalve (28 tšk.), Jai Lucasas bei Jekabas Rozitis (po 23 taškus).

Latvijos krepšinio čempionate pirmauja visus 4 susitikimus laimėjęs Ventspilio „Ventspils“ klubas, o visas trejas rungtynes pralaimėjusi dviejų lietuvių Liepojos „Lauvas“ komanda - aštunta.

Šiame straipsnyje: Rygos VEFkrepšinis