„Neptūnas“ be gailesčio sutrypė „Palangos“ komandą

Įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (3/3) klubas, kuris svečiuose 111:81 (21:28, 36:16, 37:19, 17:18) sutriuškino autsaiderę Palangos „Palangos“ (0/8) komandą.

Aikštės šeimininkai gerokai solidžiau sukomplektuotai uostamiesčio ekipai priešinosi tik pirmajame ketvirtyje, kurį fantastiškai žaidusio Martino Atoyebi dėka laimėjo 28:21. Visgi antrąjį kėlinį jau Kazio Maksvyčio auklėtiniai pradėjo spurtu 11:0, išsiveržė į priekį (32:28) ir iniciatyvos iš savo rankų jau neišleido.

Trečiajame kėlinyje sužaidus tris minutes „Neptūno“ pranašumas jau viršijo dvidešimties taškų ribą (72:51), o prieš paskutines dešimt minučių skirtumas jau buvo milžiniškas – 94:63. Likęs laikas šiose rungtynėse jau tebuvo formalumas.

„Palanga“: M.Atoyebi 25 (dvitaškiai 11/16, 6 atk. kam.), M.Mockevičius 15 (dvitaškiai 7/12), P.Brownas 13, M.Kumpys 9, J.Petkevičius 7, E.Lengvinas 5, E.Kubilius 4, R.Simonavičius 3.

„Neptūnas“: D.Gailius 21 (dvitaškiai 7/8, 6 atk. kam., 5 rez. perd.), L.Mikalauskas 20 (dvitaškiai 9/11), M.Mažeika 17 (5 rez. perd.), R.Broadusas 13, V.Šarakauskas 12 (dvitaškiai 5/5), N.Barinovas 9, D.McClure'as 8, M.Runkauskas 7, M.Andriuškevičius 4 (8 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: NeptūnasLKLPalangakrepšinis