M.Pociaus ekipa suklupo pirmose Ispanijos finalo rungtynėse

Pirmąsias Ispanijos ACB vyrų krepšinio lygos finalo serijos iki trijų pergalių rungtynes Madrido „Real“ klubas su Martynu Pociumi trečiadienį svečiuose po ypač nesėkmingo ketvirtojo kėlinio - 80:81 (20:15, 23:22, 23:17, 14:27) - pralaimėjo čempionės titulą ginančiai „FC Barcelona Regal“ komandai.

Vos minutę (59 sekundes) žaidęs Lietuvos krepšininkas nė karto nemetė į varžovų krepšį bei kartą prasižengė.

18 taškų svečiams pelnė Jaycee'as Carrollas, 16 - Ante Tomičius, po 11 - Sergio Llullas bei Kyle'as Singleris.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Juanas Carlosas Navarro, 18 - Erazemas Lorbekas, 17 - Pete'as Mickealas.

Antrąsias Ispanijos krepšinio lygos finalo serijos rungtynes komandos penktadienį vėl žais Barselonoje.