Mindaugas Lukauskis į varžovų krepšį įmetė dešimt taškų

Pralaimėjimu penkiolikos komandų Italijos vyrų antrojo diviziono pirmenybes pradėjo Mindaugo Lukauskio Barčelonos „Sigma“ klubas, namuose po pratęsimo 92:94 (23:13, 21:26, 15:25, 21:16, 12:14) turėjęs pripažinti Brešijos „Centrale del Latte“ krepšininkų su Deividu Bušma pranašumą.

M. Lukauskis savo ekipai pelnė 10 taškų, gynyboje atkovojo 2 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 27 minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 4, 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

D. Bušmos sąskaitoje - 9 (dvitaškiai 4/7, baudos 1/2) taškai, sugriebti 4 kamuoliai, blokuotas varžovo metimas, klaida bei 4 pražangos (25 min.).

20 taškų į svečių krepšį įmetė Ryanas Bucci, 17 - Michaelas Hicksas, po 11 - Michaelas Greenas ir Philipas Martinas.

29 taškais prie pergalės prisidėjo Leemire'as Goldwire'as, 18 - Ryanas Thompsonas, 14 - Lorenzo Gergati, 10 - Ryanas Ghersetti.

Pergale čempionatą pradėjo Egidijaus Dimšos Bolonijos „Conad“ komanda, namuose 96:83 (24:19, 25:18, 21:21, 26:25) nugalėjusi Veronos „Tezenis“ krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po dukart suklydo bei prasižengė. Per 27 minutes E. Dimša pataikė 4 dvitaškius metimus iš 7, tačiau nesugebėjo realizuoti nė vieno baudos metimo iš dviejų galimų.

27 taškus į svečių krepšį įmetė Andrea Pecile, po 18 - Patrickas Baldassarre'as ir Tre Kelley'is, 15 - Brettas Blizzardas.

Emilijos Redžo „Trenkwalder“ krepšinio klubas su Donatu Slanina savaitgalį nerungtyniavo.

Šiame straipsnyje: lukauskiskrepšinis