Marijampoliečiai nugalėjo Kauno „Aisčius“

Šeštadienį Marijampolės „Sūduvos" komanda nugalėjo Kauno „Aisčių" krepšininkus 91:68.

Antrąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurėje iškovojo dviem naujais krepšininkais pasipildžiusi Marijampolės „Sūduvos" komanda. Ji savo aikštelėje 91:68 nugalėjo Kauno „Aisčių" krepšininkus.

Po pirmojo ketvirčio komandas skyrė tik 4 taškai (24:20), tačiau antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo pelnydami 8 taškus be atsako bei taip susikraudami dviženklį pranašumą (32:20).

34-ąją minutę Donatas Motiejūnas pataikęs tritaškį buvo sumažinęs Kauno ekipos atsilikimą iki 2 taškų (65:63). Visgi „Sūduvos" krepšininkai nepalūžo ir laimėję 5 minučių atkarpą spurtu 15:0 pasiuntė svečius į nokdauną, iš kurio pastariesiems atsigauti nebepavyko.

„Sūduva": Marius Runkauskas 30, Mindaugas Kalvelis 19, Tomas Černeckis 15, Marius Valukonis 12, Giedrius Kurtinaitis 9.

„Aisčiai": Donatas Motiejūnas 22, Egidijus Dimša 12, Darius Gvezdauskas 11, Tomas Rinkevičius 7.

Šiame straipsnyje: krepšiniskamuolyskrepšys