„Lietuvos rytas“ VTB Vieningoje lygoje pranoko čekus

Ketvirtąją pergalę VTB Vieningoje lygoje pasiekė Vilniaus "Lietuvos rytas" (4/1), kuris namuose 78:72 (19:16, 15:12, 25:20, 19:24) nugalėjo Nymburko ČEZ (0/5) ekipos krepšininkus.

Pirmoje mačo pusėje nors „Lietuvos rytas“ visuomet ir pirmavo, tačiau čekai kvėpavo jiems į nugarą - 25:27. O po dviejų kėlinių komandas teskyrė 6 taškai - 34:28 vilniečių naudai.

Po pertraukos šeimininkai vis dar buvo priekyje, bet ČEZ nors ir nebuvo linkę paleisti varžovų, vis dėlto vilniečiams sėkmingiau sužaidus trečiojo kėlinio pabaigą jie padidino savo persvarą iki 11 taškų - 59:48. Ketvirtajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ sugebėjo išlaikyti pergalingą pranašumą ir pasiekti pergalę - 78:72.

„Lietuvos rytas“: Tyrese'as Rice'as 18 (8 rez. perd.), Lawrence'as Robertsas 13 (11 atk. kam.), Steponas Babrauskas ir Renaldas Seibutis po 10.

ČEZ: Chesteris Simmonsas 26, Lamayne'as Wilsonas 20 (7 atk. kam.), Petras Bendra 8.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytaskrepšinisčekai