„Lietuvos rytas“ daug vargo Kėdainiuose neturėjo

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo šalies vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas" (3/0), kuris svečiuose gana nesunkiai 100:67 (26:18, 34:9, 20:23, 20:17) įveikė Kėdainių "Kėdainiai Triobet" (0/3) klubą.

Šeimininkai pirmavo tik pirmajame kėlinyje sužaidus kelias minutes (5:4). Nuo to laiko iniciatyvą jau perėmė „Lietuvos rytas“, kuris po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo 26:18. Vėliau skirtumas tik nuolat augo, o antrojo kėlinio pabaigoje jis pasiekė jau net ir 33 taškus - 60:27.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepakito. Vilniečiai ir toliau užtikrintai laikė žaidimo gijas savo rankose ir vienu metu pirmavo net 37 taškais (77:40). Mačo pabaigoje skirtumo sumažinti šeimininkams nepavyko, tad vilniečiai šventė įtikinamą pergalę - 100:67.

„Lietuvos rytas“: Vilmantas Dilys ir Predragas Samardžiskis (6 atk. kam.) po 18, Artūras Jomantas 16 (5 atk, kam., 4 rez. perd.), Steponas Babrauskas 13, Mindaugas Katelynas 12.

„Kėdainiai Triobet“: Davidas McClure'as 15 (9 atk. kam.), Vytautas Šulskis ir Chrisas Lowe'as po 11, Marius Valukonis 8.