Lietuviai krepšinio turnyre tarp Baltijos šalių parlamentarų - antri

Latvijoje, Cėsiuose, penktadienį vykusiame Lietuvos, Latvijos ir Estijos parlamentų narių krepšinio turnyre Baltijos Asamblėjos taurei laimėti Seimo komanda užėmė antrą vietą.

Lietuvos Seimo narių komanda rezultatu 44-20 nugalėjo Latvijos parlamento atstovus, bet 31-43 pralaimėjo estams, praneša Seimo Ryšių su visuomene skyrius.

Seimo komandoje žaidė parlamentarai Mindaugas Bastys, Vytautas Galvonas, Vydas Gedvilas, Algis Kazulėnas, Jonas Liesys, Andrius Mazuronis, Aleksandras Sacharukas, Andrius Šedžius, Žilvinas Šilgalis ir Mantas Varaška.

Turnyro čempionais tapę Estijos parlamento nariai pereinamąją BA taurę iškovoja jau ketvirtą kartą iš eilės.

Lietuvos parlamentarai yra pirmąją vietą yra iškovoję 2006 metais pirmą kartą surengtame turnyre.

Šiame straipsnyje: krepšinisSeimo nariai