KTU Rusijoje palaužė Sankt Peterburgo komandą

Pirmąją pergalę Tarptautinėse studentų krepšinio lygos (TSKL) pirmenybėse iškovojo Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipa. Laikinosios sostinės atstovai Rusijoje rezultatu 78:65 (17:16, 23:20, 12:17, 26:12) nugalėjo Sankt Peterburgo valstybinio universiteto komandą.

Po dviejų pirmųjų kėlinių KTU pranašumas buvo vos 4 taškai - 40:36. Po didžiosios pertraukos rusai sukruto ir persvėrė rezultatą savo naudai - 53:52.

Visgi, Vytauto Pliaugos auklėtiniai paskutinįjį kėlinį sužaidė itin galingai (26:12) ir išplėšė pergalę 13 taškų skirtumu - 78:65.

KTU komandą į pergalę vedė Kęstutis Dmitrijevas ir Gytis Venclovas, pelnę po 18 taškų, Mindaugas Jakštas pridėjo 13 taškų, po 11 - Edgaras Staniukaitis ir Gediminas Ratkevičius (10 atk. kam.).

Varžovų gretose išsiskyrė Aleksejus Pūganovas, pelnęs 18 taškų, Artiomas Baldinas pridėjo 17 taškų.

Rusai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (48:31), tačiau tai jiems nepadėjo džiaugtis pergale šiose rungtynėse.

Tai buvo trečiosios TSKL varžybos KTU ekipai.

Pirmoje dvikovoje KTU po pratęsimo 79:82 nusileido Talino technikos universiteto (TTU) ekipai ir 87:91 turėjo pripažinti Vilniaus Gedimino technikos (VGTU) atstovų pranašumą.

Iš viso Tarptautinėse studentų krepšinio lygos (TSKL) pirmenybėse dalyvauja 22 komandos. Lietuvos ekipos - KTU ir VGTU - teritoriniu principu varžosi A pogrupyje kartu su Talino, Kaliningrado ir Sankt Peterburgo universitetų komandomis.

Kol kas KTU po trijų rungtynių (1 pergalė, 2 pralaimėjimai) su 4 taškais TSKL A grupės lentelėje žengia 2 pozicijoje, VGTU su 3 taškais (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) - trečioje vietoje.

TSKL A grupės turnyrinė lentelė (žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

Kazys S. portretas
Vyrai turi progą pamatyti gražų Rusijos miestą, nors rudenį jis ne itin patrauklus. Įdomiau pabūti muziejuose, bet iš užsieniečių jie plėšia trigubas kainas. Keistuoliai...