Kauniečiai nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“

Net ir netekę visų aukštaūgių „Kauno Triobet" krepšininkai vis tiek iškovojo pergalę prieš Klaipėdos „Neptūną“.

. Kauniečiai SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurėje savo aikštelėje 88:76 įveikė Klaipėdos „Neptūną", kuriam tai buvo pirmoji nesėkmė.

Trečiojo kėlinio pabaigoje dėl penkių asmeninių pražangų aikštę buvo priversti palikti du Kauno ekipos vidurio puolėjai - Juozas Ramanauskas. Negana to 33-ąją susikimo minutę penktąją pražangą užsidirbo ir Povilas Butkevičius. Tačiau net ir tai Kauno ekipai nesutrukdė iškovoti pergalę.

Kauniečiai jau trečiojo kėlinio pradžioje po taiklaus Romo Rakausko tritaškio buvo įgiję dviženklį pranašumą (45:33), tačiau sėkmingiau kėlinio antrąją pusę sužaidę svečiai prieš lemiamą kėlinį savo atsilikimą sumažino iki 3 taškų.

Ketvirtąjį kėlinį taikliu metimu pradėjo Arvydas Eitutavičius, kuris pataikęs tritaškį buvo išlyginęs rezultatą (60:60). Bet tada 9 taškus be atsako pelnę šeimininkai susigrąžino solidesnį pranašumą (69:60).

Nors likus žaisti 7 minutes Valdas Vasylius dvitaškiu metimu buvo sumažinęs „Kauno Triobet" ekipos atotrūkį iki 4 taškų (69:65), bet Ado Juškevičiaus vedami kauniečiai į šį klaipėdiečio metimą atsakė 7 „sausais" taškais. Per likusias 4 minutes svečiai intrigos atkurti nebesugebėjo ir buvo priversti patirti pirmąjį pralaimėjimą SEB BBL pirmenybėse.

„Kaunas Triobet": Artūras Milaknis 24 (6/10 tritaškių), Povilas Butkevičius 18 (11 atk. kam.), Adas Juškevičius 14, Tomas Rakauskas 14.

„Neptūnas": Valdas Vasylius 16 (16 atk. kam.), Deivydas Gailius 16, Paulius Morkeliūnas 11, Martynas Mažeika 11 (3/14 metimų), Evaldas Dainys 10.

Šiame straipsnyje: krepšinisNeptūnastriobet