„Juventus“ išvykoje įveikė „Baltų“ krepšinio ekipą

Gynybinio stiliaus rungtynėse Utenos "Juventus" krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione. Uteniškiai šeštojo turo rungtynėse išvykoje 69:61 (9:14, 23:12, 25:12, 12:23) įveikė penktąją nesėkmę patyrusius Kauno "Baltus".

Po labai nerezultatyvaus pirmojo kėlinio Utenos klubo persvara ėmė ryškėti antrajame ketvirtyje. Romano Gumeniuko ir Gedimino Maceinos tikslių atakų dėka, likus žaisti keturias minutes iki didžiosios pertraukos svečiai pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai (20:19), o penki iš eilės Karolio Petrukonio baudos metimai leido „Juventus“ komandai dar šiek tiek nutolti - 32:26.

Antrąją mačo pusę spurtu 7:0 pradėję uteniškiai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (39:26) ir pranašumą po truputį didino iki pat ketvirčio pabaigos. Po Gintauto Matulio ir Dariaus Pakamanio taiklių tolimų metimų prieš lemiamo kėlinio pradžią „Juventus“ jau solidžiai pirmavo - 57:38.

Nors ketvirtajame kėlinyje "Baltai" buvo sumažinę atsilikimą iki dešimties taškų (47:57), Utenos komanda netruko atsitiesti (67:51) ir iškovojo pergalę rezultatu 69:61.

„Juventus“ ekipai 18 taškų surinko Darius Pakamanis (8 atk. kam.), 14 - Karolis Petrukonis (9 atk. kam.), 10 - Gediminas Maceina (9 atk. kam., 7 rez. perd.), 8 - Žygimantas Šeštokas (tritaškiai 2/8), po 6 - Romanas Gumeniukas ir Žydrūnas Urbonas, 3 - Gintautas Matulis, po 2 - Vaidotas Volkus ir Marius Pociukonis.

Kauniečių gretose pasižymėjo Mario Delašas (16 tšk.), Žygimantas Janavičius (13 tšk.) ir Siim-Sander Vene (10 tšk.).

Šiame straipsnyje: krepšinis