Vienintelėse LSKL rungtynėse - lengva KU pergalė

Lietuvoje siaučiantis gripas palietė ir Lietuvos studentų krepšinio lygą. Vietoj keturių turo rungtynių pirmadienio vakarą įvyko vos vienerios.

Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) komanda vos surinko 10 krepšininkų, nors irgi galėjo atsisakyti rungtyniauti. Sostinės komanda patyrė skaudų sutriuškinimą Klaipėdoje, kur 56:92 (21:22, 12:23, 6:17, 17:30) nusileido Klaipėdos universitetui (KU).

Svečiai priešinosi varžovams tik pirmojoje rungtynių pusėje. Gerai pradėję dvikovą vilniečiai neleido varžovams įgyti apčiuopiamesnės persvaros, tačiau jau antrajame ketvirtyje po truputį ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas.

Po didžiosios pertraukos KU sužaidė geriausią kėlinį šiame sezone ir atitrūko 20 taškų. Paskutinysis ketvirtis intrigos nebekėlė ir ekipos ramiai baigė rungtynes. Tiesa, incidentų šiose rungtynėse būta. Už dvi technines pražangas iš aikštelės pašalintas VPU krepšininkas Lukas Chmieliauskas, kuris antrąją nuobaudą užsidirbo už ginčus su teisėjais ir buvo išvytas iš aikštės.

„Malonu buvo matyti kaip vyrai žaidė. Turėjome pilną sudėtį ir tai iškart atsiliepė žaidimui. Trečiasis kėlinys apskritai, ko gero, buvo geriausias universiteto istorijoje, kai gynyboje varžovams leidome pelnyti vos šešis taškus“, - po rungtynių auklėtiniais džiaugėsi KU vyriausiasis treneris Mindaugas Mockus.

„Sunkiai sekėsi kovoti prieš komandą, kuri buvo ir geriau sukomplektuota, ir žaidė agresyviau. Gripas paveikė ir mus, neturėjome visų krepšininkų, tad labai dėl pralaimėjimo nėra ko apgailestauti. Laimėjo stipresnė komanda“, - dvikovą apibūdino VPU strategas Algimantas Šatas.

KU - VPU 92:56 (22:21, 23:12, 17:6, 30:17).

KU: E.Lengvinas 20, R.Šimkevičius 19, V.Chodosovskis 15.

VPU: D.Ratkevičius 20, G.Giedra 11, L.Cmieliauskas 7.