„Neptūno“ snaiperiai subombardavo TTU krepšį

Dar vieną pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyre iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai savo aikštelėje nukeltose rungtynėse 98:95 (24:18, 24:22, 24:18, 26:37) nugalėjo Talino TTU ekipą.

Šis mačas turėjo būti žaidžiamas dar prieš keletą savaičių, tačiau dėl gripo išretėjusios uostamiesčio ekipos prašymu rungtynės buvo nukeltos, rašo basketnews.lt.

38-ąją minutę po taiklaus Osvaldo Kurausko dvitaškio „Neptūno“ pranašumas siekė 14 taškų (93:79), tačiau tada svečiai pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir priartėjo iki 5 taškų (94:89).

Visgi per likusią minutę Kurauskas taikliai realizavo baudų metimus ir įtvirtino uostamiesčio krepšininkų pergalę.

Įspūdingai šiame mače žaidė „Neptūno“ snaiperiai, kurie pataikė net 14 tritaškių iš 25 (56 proc. taiklumas). Vien Robertas Bitinas realizavo net 7 tolimus metimus iš 8.

„Neptūnas“: Robertas Bitinas 21, Osvaldas Kurauskas 17 (6 rez. perd.), Vytenis Petkus 12, Julius Žurna 12, Tomas Vilkius 9 (10 rez. perd.), Simas Galdikas 8.

TTU: Joosepas Pokla 22 (6/11 tritaškių), Reimo Tammas 19 (10 rez. perd.), Kristjanas Makke 18, Kaido Saksas 16.