„Neptūnas“ per vieną kėlinį nušlavė „Techasą“ (visi LKL rezultatai)

Fantastiškai trečiąjį kėlinį sužaidę Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo šeštąją pergalę. Klaipėdiečiai savo aikštelėje 97:66 (24:22, 25:20, 31:7, 17:17) sutriuškino Panevėžio „Techasą“.

Po dviejų kėlinių klaipėdiečių pranašumas siekė tik 7 taškus (49:42), tačiau po pertraukos Pauliaus Juodžio treniruojami klaipėdiečiai surengė atakų viesulą, kurio sustabdyti nepajėgė ir dvi Gintaro Leonavičiaus paprašytos minutės pertraukėlės.

Pasitelkę į pagalbą tolimąją artileriją šeimininkai trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 11:0 ir įgijo 16 taškų pranašumą (60:44). Nors sužaidus 2 minutes taškus pelnė ir svečiai (60:45), bet į Mindaugo Sakalausko taiklią baudą „Neptūnas“ atsakė spurtu 17:1 ir abejonių kas laimės nebeliko (77:46), nors prieš akis dar buvo likęs visas ketvirtasis kėlinys, rašo basketnews.lt.

Šiame mače klaipėdiečiai įspūdingai laimėjo kovą po krepšiais. Šeimininkai atkovojo 47 kamuolius, o svečiai - vos 26.

„Neptūnas“: Vytenis Petkus 17 (5/7 tritaškių), Simas Galdikas 15, Osvaldas Kurauskas 15, Julius Žurna 12, Tomas Vilkius 11 (8 atk. kam.), Robertas Bitinas 11.

„Techasas“: Ernestas Ežerskis 20, Rytis Streikus 15, Laimonas Lukoševičius 11, Tomas Černeckis 9.

Paulius Juodis („Neptūno“ vyr. treneris): „Per pertrauką rūbinėje su krepšininkais turėjome labai rimtą pokalbį. Nes ką buvome suplanavę per pirmuosius du kėlinius nei iš tolo neįvykdėme. Klydome gynyboje, elementariausiose situacijoje praleisdavome žaidėjus, kur jų praleisti neturėtume. Tačiau per pertrauką šias klaidas ištaisėme ir rezultatas antroje pusėje buvo visai kitas“.

Kitose LKL rungtynėse Vilniaus  „Sakalai“ namuose 89:77 įveikė Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkus ir iškovojo trečią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Penktąją pergalę LKL iškovojo Prienų „Rūdupis“. Jis svečiuose 79:77 palaužė „Alytaus“ krepšininkus.

Šeštąją pergalę LKL čempionate iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Jis vienuoliktojo turo rungtynėse svečiuose 70:54 palaužė septintąjį pralaimėjimą patyrusią Kėdainių „Nevėžio“ komandą.

„Perlas“ namuose 75:68 įveikė Kauno „Aisčius“.

Šiame straipsnyje: Klaipėdos Neptūnas