„Neptūnas“ užtikrintai nugalėjo „Sakalus“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus "Sakalų" ekipa (1 pergalė ir 5 nesėkmės) savų žiūrovų akivaizdoje 74:84 (19:32, 16:12, 23:20, 16:20) nusileido Klaipėdos "Neptūno" (3 ir 4) krepšininkams.

Ketvirtajame kėlinuke sužaidus 4 minutes svečiai dar užtikrintai pirmavo (76:63), tačiau į lemiamą šturmą kilę „Sakalai“ laimėjo atkarpą 9:1 bei priartėjo – 72:77. Visgi po Roberto Kuncaičio paprašytos minutės pertraukėlės uostamiesčio krepšininkai spurtavo 7:0 (84:72) bei pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Sakalams“ Augustas Pečiukevičius pelnė 19 taškų (5 atk. kam. 6 rez. perd. 33 naud. bal.), Mantas Kadzevičius – 10, Virginijus Sirvydis (7 rez. perd.) ir Rolandas Matulis (8 atk. kam.) pridėjo po 9 taškus.

Nugalėtojams Mindaugas Stašys bei Martynas Mažeika įmetė po 18 taškų, Mantas Ruikis – 16, Valdas Vasylius surinko 10 taškų (7 atk. kam.).