„Neptūnas“ šventė pergalę prieš „Rūdupį“

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai jau nebe pirmą kartą šiame sezone panaikino triuškinančią varžovų persvarą ir iškovojo pergalę.

Šį kartą Pauliaus Juodžio treniruojami klaipėdiečiai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse išvykoje po pratęsimo 77:70 palaužė Prienų „Rūdupio“ ekipą, kuriai tai buvo nesėkmė po trijų iš eilės pergalių.

Prasidėjus trečiajam kėliniui šeimininkai po taiklaus Gedimino Maceinos dvitaškio dar turėjo solidžią 19 taškų persvarą (39:20), tačiau tai klaipėdiečių neišgąsdino. Svečiai laimėjo 7 minučių atkarpą spurtu 19:2 ir skirtumas ištirpo iki minimumo (41:39), rašo basketnews.lt.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 20 sekundžių ir švieslentėje degant taikiam rezultatui (62:62) Osvaldas Kurauskas turėjo šansą persverti rezultatą „Neptūno“ naudai, tačiau abi gynėjo mestos baudos skriejo pro šalį. Visgi per likusį laiką rezultatyvios atakos suregzti nesugebėjo ir šeimininkai, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime sužaidus 2 minutes Gytis Andrijauskas tolimu metimu buvo sugrąžinęs „Rūdupiui“ 2 taškų pranašumą (68:66), tačiau Simo Galdiko ir Juliaus Žurnos vedami klaipėdiečiai dar kartą spurtavo ir pabėgo į priekį nebepavejamai.

„Neptūnas“: Simas Galdikas 26, Osvaldas Kurauskas 21, Julius Žurna 11, Tomas Vilkius 8.

„Rūdupis“: Gintautas Vileita 18, Povilas Šakinis 12, Giedrius Jankauskas 11, Vytautas Vaikšnis 10.

Šiame straipsnyje: Klaipėdos Neptūnas