„Neptūnas“ po atkaklios kovos palaužė „Rūdupį“

Pergalę Baltijos krepšinio čempionato (BBL) Iššūkio taurės turnyre Klaipėdos "Neptūno" (5 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkai 82:79 (21:23, 14:18, 29:16, 18:22) palaužė Prienų "Rūdupį" (6 ir 1).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Rūdupis" turėjo 11 taškų deficitą - 60:71. Vis dėlto prieniškiai nenuleido rankų ir likus rungtyniauti 25 sekundes sumažino skirtumą iki minimumo - 77:78. "Neptūno" gynėjas Robertas Bitinas sumetė abi baudas (79:80), o paskutinėmis sekundėmis Gintautas Vileita pataikė dvitaškį - 79:80.

Šįsyk abu baudos metimus pataikė Osvaldas Kurauskas, paskutinei Prienų klubo atakai palikęs penkias sekundes. Desperatiškas Gedimino Maceinos tritaškis, galėjęs išplėšti pratęsimą, skriejo pro šalį, rašo krepsinis.net.

"Neptūnas": Osvaldas Kurauskas 22, Robertas Bitinas 19, Simas Galdikas 12, Tomas Vilkius 10 (7 atk. kam.).

"Rūdupis": Giedrius Jankauskas 18, Gytis Andrijauskas 15, Gediminas Maceina 14 (9 rez. perd.), Gintautas Vileita 13, Povilas Šakinis 11.

Šiame straipsnyje: Klaipėdos Neptūnas