„Neptūnas“ garbingai priešinosi „Lietuvos rytui“

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai sugebėjo garbingai pasipriešinti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionei Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai.

Klaipėdiečiai savo aikštelėje sostinės krepšininkams savo aikštelėje nusileido 7 taškų skirtumu 68:75 (13:22, 14:17, 16:12, 25:24).

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai iš Vilniaus, kurie vedini Kenano Bajramovičiaus šovė į priekį ir įgijo 12 taškų pranašumą (22:10). 17-ąją minutę tas pats Bajramovičius buvo padidinęs „Lietuvos ryto“ pranašumą iki 16 taškų (35:19). Bet aikštės šeimininkai pasiduoti neketino ir po Tomo Vilkiaus bei Mindaugo Stašio taškų „Neptūnas“ atsitiesė bei nebeleido varžovams dar labiau atitrūkti.

25-ąją minutę „Lietuvos rytas“ dar turėjo dviženklę persvarą (43:32), bet netrukus Ryčio Vaišvilos auklėtiniai spurtavo 8:0 ir LKL čempionų atotrūkis sumenko iki 3 taškų. Visgi tada svečius į priekį ir vėl truktelėjo K.Bajramovičius ir Martynas Gecevičius. Būtent daugiausiai jų pastangomis svečiai sugebėjo susigrąžinti saugesnį pranašumą (49:40).

Būtent ši sėkminga svečių ataka išmušė iš vėžių klaipėdiečius. Nors „Lietuvos rytas“ vienu metu buvo įgijęs net 19 taškų pranašumą (64:45), bet kovingai savų žiūrovų akivaizdoje žaidę uostamiesčio krepšininkai per likusį laiką sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki 7 taškų.

Šiose rungtynėse „Neptūno“ gretose ir vėl nežaidė traumą besigydantis amerikietis Davidas McClure‘as.

„Neptūnas“:  Mindaugas Stašys 17, Robertas Bitinas 17, Martynas Mažeika 12, Julius Žurna 8, Luke‘as Bonneris 5, Simas Galdikas 5, Tomas Vilkius 4 (10 atk. kam.).

„Lietuvos rytas“: Kenanas Bajramovičius 18, Milko Bjelica 12, Martynas Gecevičius 11 (9 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 10 (7 atk. kam.), Jerry Johnsonas 9, Arvydas Šikšnius 9.