„Naftos-Universiteto“ krepšininkai suklupo Vilniuje

Trečiąsias Nacionalinės krepšinio lygos čempionato varžybas sostinėje žaidę Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ krepšininkai buvo priversti pripažinti šeimininkų pranašumą.

„Nafta-Universitetas“ penktadienį susitiko su Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkais. Šios komandos – kaimynės turnyrinėje lentelėje. Vilniečiai iki penktadienio varžybų užėmė 13 vietą, o klaipėdiečiai buvo 14-ti.

Komandos kovą pradėjo apylygiai – dviem ar trimis taškais į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita ekipa.

Vilniečiai sėkmingiau sužaidė pirmojo kėlinio pabaigą ir laimėjo jį rezultatu 23:19.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiams krepšys buvo tarsi užrištas, o šeimininkai rinko taškus. Jie spurtavo 10:0 ir „Naftą-Universitetą“ paliko už savęs.

Klaipėdiečiai dar stengėsi pasivyti varžovus, tačiau jų pastangos nuėjo perniek – po antrojo kėlinio rezultatas buvo 45:32.

Trečiajame kėlinyje vyko apylygė kova, tačiau klaipėdiečiams labiau priartėti prie varžovų neleido jų įgytas pranašumas, kurio nesisekė sumažinti. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 62:48.

Ketvirtajame kėlinyje uostamiesčio atstovams kovoti buvo dar sunkiau, nes dėl surinktų penkių pražangų aikštelę buvo priversti palikti Valentas Tarolis ir Viktoras Chodosovskis.

Vilniečiai tuo pasinaudojo ir ėmė dar labiau tolti nuo varžovų. Vienu metu „Perlo-MRU“ krepšininkai jau turėjo 21 taško pranašumą, tačiau jį klaipėdiečiams pavyko šiek tiek sušvelninti.

Varžybos baigėsi rezultatu 83:65 (23:19; 22:23; 17:16; 21:17).

Rezultatyviausiai klaipėdiečių gretose žaidė V.Tarolis, pelnęs 14 taškų, Tadas Maželis įmetė 12, Deivydas Anužis – 11, Donatas Norkus ir V.Chodosovskis – po 10 taškų.

Šiame NKL čempionate trejose žaistose varžybose „Nafta-Universitetas“ iškovojo vieną pergalę ir patyrė du pralaimėjimus.