„Nafta-Universitetas“ savo žiūrovams dovanojo pergalę

Pirmąsias varžybas namuose žaidę „Naftos-Universiteto“ krepšininkai, nors ir sunkiai, bet įveikė Šilutės „Šilutę“.

Nacionalinės krepšinio lygos čempionato ketvirtojo turo varžybas abi komandos pradėjo apylygiai ir po pirmojo kėlinio jas skyrė tik du taškai – 23:25 pirmavo „Šilutė“.

Tačiau antrajame kėlinyje klaipėdiečiai parodė savo charakterį ir norą susirinkusiems pusantro šimto žiūrovų padovanoti pergalę.

Jie ne tik išlygino rezultatą, bet ir gerokai išsiveržė į priekį, antrąjį kėlinį laimėję 14 taškų skirtumu – 27:13.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą šiek tiek perėmė „Šilutė“, kuriai pavyko priartėti prie varžovų, tačiau ženkliai sumažinti klaipėdiečių turimo pranašumo nepasisekė.

Klaipėdiečiai atsilaikė ir ketvirtajame kėlinyje, tad šventė pergalę rezultatu 84:76 (23:25; 27:13; 20:22; 14:16).

Klaipėdiečių gretose rezultatyviausiai žaidė Donatas Norkus, pelnęs 18 taškų, po 15 pridėjo Karolis Timofejevas ir Viktoras Chodosovskis, 12 – Deividas Anužis, 11 – Tadas Maželis.

Šiame straipsnyje: Nafta-UniversitetasNKL