„Nafta-Universitetas“ įveikė gargždiškius, pralaimėjo plungiškiams

Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos čempionatą pradėjo ir pergale, ir pralaimėjimu.

Abi pirmąsias čempionato varžybas klaipėdiečiai žaidė išvykoje. Pirmieji jų laukė „Gargždų-Bremenos“ krepšininkai.

Varžybose, kuriose nuolat keitėsi pirmaujanti komanda, pergalę šventė „Nafta-Universitetas“.

Pirmąjį kėlinuką geriau sužaidė klaipėdiečiai, tačiau antrajame ir trečiajame kėlinuke pranašesni buvo gargždiškiai. Tačiau klaipėdiečiai ketvirtajame kėlinyje įrodė, jog yra pranašesni ir rungtynes laimėjo rezultatu 72: 64 (23:17, 13:14, 17:22, 19:11). „Naftą-Universitetą“ į pergalę vedė Deivydas Anužis, kuris pelnė 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Savaitgalį klaipėdiečiai vyko į Plungę susikauti su atgimusia legendine vietos „Olimpo“ komanda.

Pasipriešinti žemaičiams „Naftos-Universiteto“ žaidėjai pajėgė tik pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo trijų taškų skirtumu. Ypač nesėkmingas buvo antrasis kėlinys, kuriame žemaičiai spurtavo ir jį laimėjo 14 taškų skirtumu. Priartėti iki varžovų klaipėdiečiams nepavyko ir antroje varžybų pusėje, todėl teko pripažinti plungiškių pranašumą rezultatu 93:65 (25:22, 26:12, 21:16, 21:15). Klaipėdiečių gretose rezultatyviausiai žaidė Tadas Maželis, kurio sąskaitoje – 16 taškų.

Klaipėdiečiai su viena pergale ir vienu pralaimėjimu 18 komandų nacionalinės krepšinio lygos čempionate kol kas užima keturioliktąją vietą.

Kitas varžybas „Nafta-Universitetas“ vėl žais išvykoje – penktadienį su „Perlo-MRU“ krepšininkais.

Pirmosios varžybose namuose bus žaidžiamos šeštadienį 16 val. Varžovai – „Šilutės“ krepšininkai.